Інтерфакс-Україна
12:35 26.03.2025

Кількість жертв лісових пожеж у Південній Кореї зросла до 24 осіб

1 хв читати

Щонайменше 24 людини загинули через лісові пожежі на південному сході Південної Кореї, повідомляє в середу "Ренхап".

Серед загиблих 73-річний пілот пожежного вертольота, який розбився в середу під час гасіння вогню в східній провінції Кенсан-Пукто.

Раніше в середу повідомлялося про 18 загиблих, десять постраждалих і одного зниклого безвісти.

У гасінні пожеж задіяно десятки вертольотів, близько 5 тис. пожежників і 560 одиниць спецтехніки. Гасінню вогню перешкоджають сильні вітри і посушлива погода.

Виконувач обов'язків президента країни Хан Док Су закликав докласти всіх зусиль для того, щоб допомогти запобігти подальшому поширенню лісових пожеж.

Він назвав нинішні пожежі "найстрашнішими в історії країни".

За його словами, наразі лісові пожежі знищили 17 тис. гектарів лісу і 209 домоволодінь і фабрик.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Лист фон дер Ляєн до лідерів ЄС передбачає, що війна в Україні закінчиться у 2026 році – ЗМІ

Зеленський і Макрон прибули до Єлисейського палацу

Приватизація частки "Енергоатому" покращила б його корпоративне управління – очільник Мінекономіки

Україна та Франція підписали декларацію щодо співробітництва в обороні, зокрема про закупівлю 100 літаків Rafale F4 до 2035 р.

Обстріл Нікополя забрав життя двох мирних жителів

Можливості для іноземних добровольців застосувати професійні навички під час служби в ЗСУ будуть розширені

На Вовчанському напрямку дуже напружена ситуація, також росіяни намагаються розширити свій плацдарм біля Лиману - Трегубов

Мінцифри запустило розділ "Позашкілля" з гуртками в застосунку "Мрія"

У північній частині Куп’янська йде операція з ліквідації осередків росіян, які відрізані від основних постачань

Міносвіти затвердило перелік отримувачів стипендії президента з числа найуспішніших учасників НМТ-2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА