Інтерфакс-Україна
21:27 26.03.2025

Зеленський: Нхто не хоче затягувати в війну ту чи іншу країну, контингент необхідний передусім для контролю

1 хв читати
Зеленський: Нхто не хоче затягувати в війну ту чи іншу країну, контингент необхідний передусім для контролю

Ніхто не хоче затягувати в війну ту чи іншу країну, контингент передусім необхідний для контролювання ситуація та щоб унеможливлювати будь-які бажання Росії повернутися з новою хвилею агресії, заявив президент України Володимир Зеленський.

"Ніхто не хоче затягувати в війну ту чи іншу країну. Контингент дуже важливий для контролю. , передусім, контингент, в будь-якому випадку, це бойовий склад.А ле вони, передусім, для того, щоб контролювати ситуацію, моніторити ситуацію, проводити спільні тренування, а також забезпечити, унеможливлювати будь-які бажання Росії повернутися з тієї чи іншої хвилі агресії", - сказав Зеленський під час спільної пресконференції разом з президентом Франції Емманюелем Макроном в Парижі в середу.

Однак, голова Української держави зауважив, що поки зарано говорити щодо інструментів контингенту на морі і в небі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двоє загиблих і 16 постраждалих через масовану ракетно-дронову атаку ворога на Київ – влада

Сили оборони вразили за добу 13 районів зосередження окупантів

Генштаб зафіксував впродовж доби 201 бойове зіткнення

Окупанти втратили впродовж доби 920 військовослужбовців

У Подільському районі в результаті ворожої атаки практично повністю знищена амбулаторія Центру первинної медико-санітарної допомоги – Кличко

Кількість постраждалих через масовану атаку російських БпЛА на Київ зросла до 16 – Кличко

10 липня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Одну людину поранено внаслідок масованої ракетно-дронової атаки у Київській області – ОВА

Двоє загиблих і 13 постраждалих через масовану ракетно-дронову атаку ворога на Київ – КМВА

Кількість постраждалих через масовану атаку російських БпЛА на Київ зросла до 12 – Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА