Інтерфакс-Україна
08:29 27.03.2025

Упродовж доби окупанти завдали 400 ударів по 12 населених пунктах Запорізької област

1 хв читати
Упродовж доби окупанти завдали 400 ударів по 12 населених пунктах Запорізької област

Російські окупанти впродовж доби завдали по Україні 9 авіаційних ударів, 253 атак БпЛА різної модифікації, 13 обстрілів із РСЗВ та 125 артобстрілів, повідомляє голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров в телеграм-каналі в четвер.

"Війська рф здійснили 9 авіаційних ударів по Степногірську, Приморському, Камʼянському, Лобковому та Новоандріївці; 253 БпЛА різної модифікації атакували Камʼянське, Приморське, Гуляйполе, Щербаки, Новоданилівку, Малу Токмачку, Чарівне та Новодарівку; 13 обстрілів із РСЗВ накрили Новояковлівку, Камʼянське, Малу Токмачку та Новодарівку; 125 артобстрілів завдано по території  Камʼянського, Гуляйполя, Щербаків, Новоданилівки, Малої Токмачки, Чарівного та Новодарівки", - йдеться в повідомлені.

Федоров додав, що нічні ворожі обстріли залишили без світла та звʼязку одну з прифронтових громад Запорізької області.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Удари РФ прийшлися по низці об’єктів енергетики у кількох областях, зокрема, по генерації на Донеччині

Мовний омбудсмен: Є видавництво, яке понад 5 раз уже сплачувало штрафи, але продовжує друкувати кросворди російською

Мовний омбудсмен: На сьогодні вичерпаний потенціал переходу на українську мову, який виник з початком вторгнення РФ

У Славутичі без світла майже 8,5 тисяч родин через ворожі атаки на енергетику

Окупанти здійснили невдалу спробу форсувати Сіверський Донець з боку Ямполя - 81 ОАемБр

Обстріли Києва та області мають бути зафіксовані для притягнення винних до відповідальності на міжнародному рівні - омбудсман

Міносвіти затвердило дорожню карту інтеграції України до Європейського дослідницького простору до 2027р.

Кабмін затвердив державну цільову соціальну програму "Молодь України: покоління стійкості - 2030"

Ворог атакував Херсонщину, троє постраждалих

Окупанти за добу втратили 990 осіб та 170 од. спецтехніки - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА