Інтерфакс-Україна
11:25 27.03.2025

З окупованої території вдалося повернути ще трьох українських дітей

1 хв читати

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак повідомив, що у рамках ініціативи голови держави Bring Kids Back UA ще трьох українських дітей вдалося врятувати з тимчасово окупованої території.

"Серед них — дитина українського військового, яка через жахи окупації перестала розмовляти, маля, матері якого погрожували відібрати дитину і відправити в інтернат, та підліток, що нарешті возз’єднався з родиною після довгої розлуки й постійної загрози з боку окупантів. Вдячний Save Ukraine за допомогу в організації цієї рятувальної місії", - написав Єрмак у Телеграм в четвер.

Як повідомлялося, що у межах ініціативи Bring Kids Back UA за весь 2024 рік вдалося повернути додому 449 дітей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Путін робив ставку на Віткоффа як ключового переговорника з адміністрацією Трампа - ЗМІ

Берегова охорона США захопила нафтовий танкер в міжнародних водах біля узбережжя Венесуели - ЗМІ

Евакуація мирних жителів триває у прикордонних громадах Сумщини - ОВА

Петиція до Кабміну про присвоєння звання "Народного артиста" посмертно солісту гурту ADAM Клименку набрала 25 тис. голосів

Видатки загального фонду держбюджету у листопаді-2025 зросли на 9,7% до листопада-2024 – Мінфін

Латвія вивчає досвід енергетичної стійкості України та передала захисникам 30 автомобілів

Одна з загиблих внаслідок авіаудару по Ізюму працювала в поліції

У масштабній ДТП на трасі М06 "Київ–Чоп" на Рівненщині постраждали троє людей - ДСНС

Ізраїль готується представити Трампу варіанти нових ударів по Ірану

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА