Інтерфакс-Україна
12:37 27.03.2025

Стефанчук передчасно закрив засідання Ради через суперечки у залі

1 хв читати
Стефанчук передчасно закрив засідання Ради через суперечки у залі

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук передчасно закрив пленарне засідання парламенту через суперечки у залі.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", під час засідання депутати вимагали розгляду законопроєкту № 11387 щодо відповідальності урядовців, які не з’явились на виклик депутатів. Законопроєкт передбачає адміністративну відповідальність та винесення на розгляд питання щодо звільнення такого держслужбовця.

Розгляду законопроєкту вимагали Ярослав Железняк (фракція "Голос" ), Артур Герасимов ("Європейська солідарність") та Максим Бужанський ("Слуга народу").

Стефанчук відмовився виносити через голосування законопроєкт на цьому засіданні та запропонував, щоб монобільшість вирішила це питання на погоджувальній раді керівників фракцій та груп.

Верховна Рада у четвер відмовилась викликати міністра оборони Рустема Умєрова щодо переговорів України та Сполучених Штатів Америки, та США з Росією у Ер-Ріяді.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Команди Мінекономіки та Держслужби зайнятості працюють над новою платформою, що змінить ринок праці – Циборт

Ворог атакував Одесу БпЛА, в місті багато пошкоджень цивільної інфраструктури - Кіпер

Ворожий БпЛА влучив в АЗС у Харкові, на місці пожежа - Терехов

Україна готова допомогти Ізраїлю в боротьбі з лісовими пожежами - Сибіга

Уряд ухвалив рішення для підписання угоди з США про Інвестиційний фонд відбудови - Шмигаль

Зеленський заслухав доповідь Буданова щодо ймовірних дій ворога

Кількість постраждалих через ранкову ворожу атаку у передмісті Харкова зросла до 14, більшість з них діти - прокуратура

Зеленський обговорив з головами МЗС та оборони Люксембургу підтримку України

Зеленський запросив Марка Карні відвідати Київ

У декларації Шмигаля був відсутній Range Rover, оскільки за роз'ясненнями НАЗК, службові авто не потрібно декларувати - пресслужба Кабміну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА