Інтерфакс-Україна
17:43 27.03.2025

Зеленський відзначає збільшення кількості пропозицій щодо контингенту від лідерів різних країн

1 хв читати
Зеленський відзначає збільшення кількості пропозицій щодо контингенту від лідерів різних країн
Фото: https://www.president.gov.ua/

Збільшується кількість пропозицій щодо можливої відправки контингенту та гарантій безпеки від лідерів різних країн, зазначив президент України Володимир Зеленський.

"Є багато пропозицій від лідерів і їх стало більше. Те, що збільшуються країни, які готові хто як - хтось в небі, хтось ППО хтось реально boots on the ground (наземні війська – ІФ-У), хтось на морі Україні давати гарантії безпеки і відправляти свій контингент. Таких країн стає більше", - сказав Зеленський під час пресконференції після зустрічі лідерів щодо підтримки України та безпеки у Європі.

Президент вважає, що у найближчі 7-10 днів відбудеться зустріч, яку вже анонсував президент Франції Еммануель Макрон, де буде запропонована базову стратегію щодо контингентів.

Як повідомлялося, Велика Британії та Франції зберуть команду, яка обговорить з українськими колегами їхні потреби щодо можливого контингенту, Україна "точно знає, що їй потрібно", повідомив президент Франції Еммануель Макрон

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Частина Одеси залишилась без світла й води внаслідок нічної атаки росіян - МВА

Посли ЄС домовились про скасування принципу одностайності щодо продовження заморозки активів РФ – ЗМІ

Трамп не виключає участі США у зустрічі представників України й ЄС 13 грудня

Орбан хоче підстрахуватися президентською посадою на випадок програшу "Фідес" на парламентських виборах - ЗМІ

Урсула фон дер Ляєн закликала Трампа не втручатися в європейську демократію – ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 165 ворожих атак - Генштаб

Рада ЄС схвалила виділення Києву близько EURO 2.3 млрд шостого траншу в рамках Ukraine Facility

Військові пропонують запровадити щорічну винагороду за кожен рік служби - петиція

Білий дім: Трамп надзвичайно розчарований обома сторонами російсько-української війни

Прем'єр Нідерландів про зустріч Коаліції охочих: Обговорили підтримку енергетики, дипломатичний трек та відповідальність РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА