Інтерфакс-Україна
10:19 28.03.2025

До України з Польщі екстрадували військовослужбовця, підозрюваного у скоєнні ДТП із тяжкими наслідками

1 хв читати
До України з Польщі екстрадували військовослужбовця, підозрюваного у скоєнні ДТП із тяжкими наслідками

До України екстрадовано військовослужбовця, який був оголошений в міжнародний розшук за скоєння ДТП у Київській області і переховувався в Польщі, повідомляє Державне бюро розслідувань (ДБР).

"Правоохоронні органи Республіки Польща ухвалили рішення про екстрадицію в Україну військовослужбовця, оголошеного в міжнародний розшук за скоєння ДТП у Київській області. 24 березня 2025 року його передали працівникам ДБР на українсько-польському кордоні", - йдеться в повідомленні в телеграм-каналі відомства в п'ятницю.

За інформацією ДБР, у 2023 році, керуючи автомобілем, чоловік виїхав із другорядної дороги та не надав переваги автобусу поблизу села Старе Бориспільського району Київської області. Внаслідок зіткнення два пасажири автобуса отримали тяжкі тілесні ушкодження, а водій – середньої тяжкості.

"Щоб уникнути покарання, підозрюваний незаконно перетнув державний кордон України до Республіки Молдова, а потім виїхав до Польщі, де переховувався від правосуддя", - зазначається в повідомленні.

Військовослужбовця було оголошено в міжнародний розшук, а згодом затримано польськими правоохоронцями.

В Бюро уточнюють, що після екстрадиції військовослужбовця одразу затримали, а суд обрав йому запобіжний захід – тримання під вартою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС надає консульську підтримку затриманому в Італії українцю Кузнєцову, вимагає його повернення в Україну

Зеленський: Будемо збільшувати фінансування корпусам ЗСУ, які перебувають у найбільш гарячих боях

Україна буде масштабувати всю технологічну основу, яка допомагає у евакуації поранених воїнів

Зеленський анонсував у листопаді важливу угоду для військових спроможностей

У Дніпрі в результаті удару постраждали 6 людей, троє госпіталізовані

Шмигаль зустрівся з керівництвом компанї Saab, виробника шведських бойових літаків Gripen

Строки запровадження єАкцизу можуть бути перенесені на 10 місяців - до 1 листопада 2026 року

Офіс генерального прокурора оскаржить виправдувальний вирок військовослужбовцю РФ

Суд США схвалив припинення кримінальної справи проти Boeing у зв'язку з катастрофами літаків 737 MAX

Київщина отримає понад 730 млн грн для завершення 30 проєктів з відновлення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА