Інтерфакс-Україна
12:45 28.03.2025

Робота над законопроєктом про демобілізацію триває - Черногоренко

1 хв читати
Робота над законопроєктом про демобілізацію триває - Черногоренко

Міністерство оборони та Генеральний штаб ЗСУ продовжують працювати над законопроєктом щодо демобілізації, заявила заступник міністра оборони Катерина Черногоренко.

"Міністерство оборони разом з Генеральним штабом веде роботу з підготовки цього законопроєкту... позиція Генерального штабу, позиція головкому, начальника Генерального штабу дуже важлива для цього законопроекту, тому що саме вони відповідальні за успіх військових операцій, які зараз ведуться нашими військовослужбовцями", - сказала Черногоренко під час години запитань до уряду на пленарному засіданні Верховної Ради у п'ятницю.

Вона підкреслила, що усі розуміють соціальну значимість цього законопроєкту.

"Тут потрібна спільна робота, ми її дуже швидко ведемо", -зазначила Черногоренко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрпошта" розпочала виплату 1 тис. грн "Зимової підтримки"

ЗСУ отримали перші 100 тисяч FPV-дронів через DOT-Chain Defence, майже третина — на оптоволокні

Внаслідок атаки російських БпЛА пошкоджено будівлю УЧХ на Чернігівщині

Швеція не визнає незаконну анексію Росією українських територій

Кошта поговорив із Зеленським: Єдина та скоординована позиція ЄС є ключовою для успішного результату мирних переговорів для України та Європи

Кислиця: Зустріч в Женеві була довгою, але продуктивною

Україна та США працюють, щоб були пункти щодо визволення всіх українських полонених і повернення дітей, – Зеленський

Членство України в ЄС та НАТО мають бути елементами гарантій її безпеки - Стефанчук

Подано уже 200 тис. заявок на отримання 6,5 тис. грн "Зимової підтримки" для вразливих категорій

Зеленський після розмови зі Стуббом: Кожна спільна дія з нашими партнерами повинна бути ретельно продумана, рішення мають бути реалістичними

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА