Інтерфакс-Україна
14:58 28.03.2025

Під Кам’янським знайдено убитим екскандидата в нардепи від "Батьківщини" Плахотніка

1 хв читати
Під Кам’янським знайдено убитим екскандидата в нардепи від "Батьківщини" Плахотніка

Ексвіцемер міста Кам'янське Дніпропетровської області, екскандидат в народні депутати від партії "Батьківщина" Олександр Плахотнік був знайдений загиблим з кульовими пораненнями вранці у п’ятницю на узбіччі автодороги у Кам’янському районі.

"При попередньому огляді на тілі виявлено вогнепальне поранення в області голови. Тіло чоловіка було виявлено сьогодні вранці на узбіччі автодороги у Кам’янському районі", - повідомив відділ комунікації поліції Дніпропетровської області у п’ятницю, не назвавши прізвище та посаду загиблого.

Джерела в правоохоронних органах підтвердили агентству "Інтерфакс-Україна", що йдеться саме про Плахотніка.

Поліція з’ясовує обставини злочину в рамках кримінального провадження, відкритого за п. 11 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). Слідчо-оперативна група та криміналістична лабораторія проводить збір речових доказів для встановлення всіх обставин злочину.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський подякував ПАРЄ за підтримку створення Спеціального трибуналу щодо агресії РФ

Російська авіація вдарила по Таврійському на Херсонщині, поранено чоловіка – ОВА

Україна та НАТО посилюють співпрацю у сфері безпілотних систем – підсумки конференції JATEC у Таллінні

Сибіга: Путін і його спільники повинні знати, що правосуддя неминуче

Треба зосередитися на інструментах, які чинитимуть тиск на РФ і змусять її сісти за стіл переговорів - Зеленський

Справедливість потребує інструменту. Трибунал — саме для цього — Стефанчук

Україна проведе зустрічі щодо стратегічної програми відновлення 10-11 липня – Зеленський

Потрібна сильна політична співпраця, щоб кожний російський злочинець, зокрема Путін, постали перед судом – Зеленський

Пентагон та ФБР розслідують витік секретної інформації про авіаудари США по Ірану - ЗМІ

Зеленський: сьогодні ми розпочинаємо процес створення трибуналу для розгляду злочину агресії Росії проти України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА