Інтерфакс-Україна
18:54 28.03.2025

За фактом інциденту з авто, запаркованим біля Голосіївського РТЦК у Києві, розпочато три кримінальних провадження

2 хв читати

За фактами перевірки "підозрілого" мікроавтобусу, припаркованого довгий час біля будівлі районного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) у Голосіївському районі м. Києва, та спілкуванням з його водієм, правоохоронці виявили невідповідність у документах, у зв’язку з чим слідчими було прийнято рішення про вилучення транспортного засобу, повідомили у відділі комунікації поліції Києва у п'ятницю.

"Під час подальшого спілкування з водієм мікроавтобусу, правоохоронці виявили невідповідність у його документах, у зв’язку з чим слідчими було прийнято рішення про вилучення транспортного засобу. Натомість водій не реагував на законні вимоги співробітників поліції та намагався перешкодити проведенню слідчих дій. Наразі порушник доставлений до районного управління поліції для з’ясування всіх обставин, автомобіль вилучено для проведення необхідних досліджень", - йдеться у повідомленні правоохоронців у Facebook.

Як повідомляється, поліція здійснює досудове розслідування за низкою статей Кримінального кодексу України: ст. 114-1 – перешкоджання законній діяльності Збройних сил України; ст. 358 – підроблення документів; ст. 290 – знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу.

Як повідомлялось, співробітники Національної поліції України перевірили водія та автомобіль, який тривалий час стояв біля будівлі Голосіївського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки у п’ятницу після надходження відповідного звернення.

Раніше у ЗМІ та пабліках з’явилися повідомлення про скупчення правоохоронців біля будівлі Голосіївського ТЦК у Києві, при цьому найбільше представників поліції було біля мікроавтобуса з написом "військові адвокати".

ОСТАННЄ

Білий дім: Трамп чітко дав зрозуміти, що хоче бачити постійне припинення вогню в Україні, а не будь-які тимчасові паузи в бойових діях

Зеленський: Немає причин чекати 8 травня, має бути негайне і безумовне припинення вогню

Сибіга за дорученням президента запропонував Іспанії, Португалії та Франції допомогу у подоланні кризи енергопостачання

Перемовини у паризькому і лондонському форматі планують продовжити - Тихий

Одного цивільного поранено внаслідок ворожого артилерійського обстрілу Куп'янська – прокуратура

Нардеп Жупанин підтвердив призначення Корецького главою "Нафтогазу"

АРМА перевірить інформацію щодо вартості активів виробника "Моршинської" у ВАКС і СБУ

Рада у вівторок розгляне законопроєкт щодо воєнних злочинів проти дітей

Поліцейський загинув на Миколаївщині через підрив гранати, ще троє дістали поранень

НР "Нафтогазу" призначила керівником компанії главу "Укрнафти" Корецького за результатами конкурсу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА