Зеленський не вважає, що Саудівська Аравія може моніторити українську енергетику, але Туреччина може моніторити безпеку в Чорному морі
Президент України Володимир Зеленський не вважає, що Саудівська Аравія може моніторити українську енергетику, але Туреччина може моніторити безпеку в Чорному морі.
"Я вдячний за організацію зустрічі Саудівській Аравії, але за всієї поваги, що пропонували руські з американцями, коли вони говорили про треті країни, вони обговорювали Саудівську Аравію як моніторинг енергетики, за всієї повани до лідера Саудівської Аравії… Але вони не можуть моніторити всю енергетику у нас, бо засоби, розвідка, відповідні професійні люди, енергетики, думаю, що в них точно немає", - сказав Зеленський під час брифінгу у п’ятницю.
Президент зауважив, що був здивований цією пропозицією. "А ось, наприклад, що однією з країн, яка може моніторити безпеку в Чорному морі, може бути Туреччина, логіка мені зрозуміла", - додав він.
За його словами, це також можуть моніторити США, Велика Британія, Франція, Румунія, Болгарія та країни Чорноморського узбережжя.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Секретаріат Кабміну може проводити моніторинг ефективності діяльності заступників голів ОДА з євроінтеграції
10:03, 15.12.2025
Лише 3 із 11 досліджених громад мають умови для безпечного проведення виборів після війни - ОПОРА
16:43, 12.12.2025
Кабмін затвердив порядок моніторингу органів влади, в яких запроваджено системи енергоменеджменту
20:07, 13.11.2025
Виконавча рада ЮНЕСКО ухвалила рішення щодо продовження моніторингу ситуації на ТОТ Криму
20:56, 09.10.2025
ДПА у 4-му класі буде виключно моніторинговим дослідженням і ні на що не впливатиме - голова комітету Ради
13:10, 22.09.2025
ОСТАННЄ
Кабмін ухвалив переговорні позиції щодо вступу в ЄС за Кластерами 4 і 5
17:02, 19.12.2025
Волонтери УЧХ чергували на місці ліквідації наслідків російської повітряної атаки Одеси
16:47, 19.12.2025
Мінкультури внесло російського актора Агапова до переліку осіб, що загрожують нацбезпеці
16:41, 19.12.2025
"Київміськбуд" очолив Дмитро Нікіфоров
16:27, 19.12.2025
До українських вишів у 2025р. зараховано 5,5 тис. іноземних студентів