Інтерфакс-Україна
15:00 29.03.2025

Венс вважає, що енергетичне перемир’я між Україною та Росією діє

1 хв читати
Венс вважає, що енергетичне перемир’я між Україною та Росією діє

Віцепрезидент Сполучених Штатів Америки Джей Ді Венс заявив, що домовленість щодо заборони на удари по енергетичних об'єктах України та Росії нібито діє, незважаючи на те, що українська сторона фіксує порушення.

"Ми, очевидно, маємо припинення вогню по енергетичній інфраструктурі. У нас є комерційне припинення вогню в Чорному морі, яке, я думаю, майже досягнуто", — заявив Венс на пресконференції на американській авіабазі "Пітуффік" у Гренландії.

Венс додав, що вже нібито вдалося досягти "неймовірного прогресу", тому є можливість "реального мирного врегулювання".

Напередодні у Генштабі ЗСУ заявили про порушення домовленості щодо зупинки ударів по енергетичних об'єктах з боку російської сторони, зазначивши, що Росія атакувала енергообʼєкти у Херсоні та на Полтавщині.

Президент Володимир Зеленський 27 березня заявив, що дав наказ міністру оборони Рустему Умєрову підготувати та передати США інформацію про пошкодження армією РФ енергетичного об’єкта у Херсоні.

У НАК "Нафтогаз" 28 березня заявили, що під час чергової комбінованої атаки росіяни обстріляли газовидобувні потужності групи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог просунувся поблизу села Лозова а також неподалік Степногірська та в ньому самому - DeepState

Ворог вразив ударними БпЛА інфраструктуру Кривого Рогу, масштабні відключення електрики та опалення

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА