Інтерфакс-Україна
23:33 30.03.2025

На покровському напрямку з початку доби знешкоджено 281 окупанта – Генштаб ЗСУ

1 хв читати

Російські війська втратили 281 особу на покровському напрямку в неділю, 134 з них безповоротно, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

"Противник зазнає значних втрат – сьогодні на цьому напрямку українські воїни знешкодили 281 окупанта, 134 з них – безповоротно", - сказано в повідомленні.

Також на цьому напрямку знищено ворожу техніку, зокрема, танк, сім автомобілів, три мотоцикли, міномет, п’ять антен зв’язку, БпЛА "Молнія" та окопну станцію радіоелектронної боротьби.

У генштабі зазначили, що на покровському напрямку загарбницькі підрозділи 61 раз намагалися прорвати українську оборону у районах населених пунктів Олександропіль, Калинове, Водяне Друге, Єлизаветівка, Промінь, Лисівка, Зелене, Котлине, Удачне, Андріївка, а також у напрямку Малинівки, Котлярівки, Богданівки, Олексіївки. Дотепер триває шість боєзіткнень.

Джерело: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/posts/pfbid0urxMzYXFiRb4xAfsAD1tiaQZqZWRcjGkgT883x4gE2nW2f1WP9BEpzRSEkyQxC8Kl

ОСТАННЄ

На парламентських виборах у Португалії народ висловив довіру уряду "Демократичного альянсу" - екс-прем'єр

У Харкові 16-річна ліцеїстка підпалювала автомобілі українських військових - прокуратура

Голова ДАЗВ: Розмінування прикордонних територій Чорнобильської зони наразі не є пріоритетом

У Чорнобильській зоні відчуження планують розміщення ММР – голова ДАЗВ

Дощі, подекуди з грозами, прогнозуються в Україні у вівторок

В Києві затримали білоруса, який збував оптові партії психотропів

За наказом Сирського у 59 ОШБр змінили командира, бригаду очолив полковник Сак

Лідери Франції, Німеччини, Британії та Італії поговорили з Трампом перед його телефонною розмовою з Путіним

Третя штурмова прокоментувала конфлікт навколо 47 ОМБр: підтримуємо рішення Генштабу про розслідування

СБУ запобігла теракту біля ТЦК у Києві, для якого ворог завербував підлітка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА