Інтерфакс-Україна
16:36 31.03.2025

Організатори кібератаки на "УЗ" не отримали персональних даних пасажирів та інформації про військові вантажі

1 хв читати
Організатори кібератаки на "УЗ" не отримали персональних даних пасажирів та інформації про військові вантажі

Персональні дані пасажирів та інформація про військові вантажі не зберігаються на ресурсах АТ "Укрзалізниця" ("УЗ"), тому ворог під час кібератаки не отримав до них доступ, заявив голова правління компанії Олександр Перцовський.

"Чітко хочу всім сказати: жодна інформація про військові вантажі в наших системах не зберігається. Не вдаватимуся в деталі, але існує інший документ про обіг, який є захищеним, не є цифровим, який працює відповідно до всіх протоколів по закритих каналах, тому навіть якщо ворог намагався якусь інформацію щодо цього отримати, то вона захищена і не є доступною через цифрові канали", - наголосив він під час пресбрифінгу щодо кібератаки на ресурси "УЗ" в понеділок.

Перцовский також спростував інформацію про витік персональних даних пасажирів наголосивши, що "Укрзалізниця" не зберігає їх у своїх системах.

За його словами, незважаючи на той факт, що для купівлі квитків потрібна верифікація через "Дію", все побудовано так, що система просто надсилає підтвердження чи спростування для певних осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сторони підготували оновлений і доопрацьований рамковий документ щодо миру – спільна заява делегацій України і США

Кількість загиблих у Харкові внаслідок масованої атаки російських БпЛА зросла до чотирьох

Поромному комплексу "Орлівка" на відновлення після обстрілу РФ потрібно від кількох днів до кількох тижнів

Європейська переговорна позиція має бути достатньо сильною щоб спонукати Росію до переговорів - Мерц

Кількість постраждалих через масовану атаку ворожих БпЛА у Харкові зросла до 15

Сили оборони відбили з початку доби 177 ворожих атак - Генштаб

Кількість загиблих внаслідок атаки російських БпЛА у Харкові зросла до трьох - мер

Вже двоє загиблих і 8 постраждалих у Харкові внаслідок атаки російських дронів - ОВА

Одна людина загинула, 4 постраждали внаслідок ворожих ударів по Харкову

Рубіо: Я вірю, що ми досягнемо мети, нам просто потрібно більше часу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА