Інтерфакс-Україна
15:39 01.04.2025

Глава МЗС Німеччини Бербок прибула до Києва і оголосила про пакет допомоги на EUR130 млн

1 хв читати
Глава МЗС Німеччини Бербок прибула до Києва і оголосила про пакет допомоги на EUR130 млн
Фото: bundesregierung.de

(оновлено заголовок і посилання)

 Міністерка закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина Анналена Бербок прибула до України з 11-м візитом, повідомляє у вівторок Міністерство закордонних справ Німеччини.

На місці прибуття Бербок оголосила про подальшу допомогу у фінансуванні. Німеччина надасть Україні "ще EUR130 млн у вигляді гуманітарної допомоги та стабілізаційних фондів", - сказала міністерка.

"У зв'язку з глухим кутом у відносинах між США і Росією вкрай важливо, щоб ми (...) показали, що ми (...) стоїмо на боці України і підтримуємо її зараз більше, ніж будь-коли", - зазначила вона.

Як повідомляє відомство, у Києві Бербок зустрінеться з представниками політикуму та громадянського суспільства, також будуть обговорені кроки, які Україна робить на шляху до членства в ЄС.

"Німеччина не залишить народ України – нашого європейського сусіда – напризволяще. Рішення нинішніх і майбутніх правлячих партій надати додаткові EUR 3 млрд на короткострокову підтримку України та виділити ще EUR 8,25 млрд на військову підтримку до 2029 року є вираженням цієї твердої міжпартійної солідарності та згуртованості. Історична поправка до Основного закону також є чітким знаком того, що ми серйозно налаштовані продовжувати підтримувати Україну та нашу європейську безпеку", - наголосила міністерка.

ОСТАННЄ

Попередньо шестеро загиблих і кілька десятків поранених під час протестів у Ірані – ЗМІ

Дві пожежі зафіксовано в Запоріжжі внаслідок атаки ворожих дронів – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 97 ворожих атак - Генштаб

Міністр оборони Словаччини заявив, що Україна не буде в НАТО і матиме проблеми з перебуванням в ЄС - ЗМІ

У аеропорту Варшави затримано українця за підозрою у намірі вчинити диверсію – ЗМІ

Україна очікує від Чехії оцінки сумісності антиукраїнських заяв спікера Палати депутатів із займаною ним посадою - ЗМІ

РФ намагається переконати США, що достатньо припинити вогонь в день виборів, повідомив Бевз

Сили оборони України завдають ударів виключно по військових цілях РФ - Генштаб про заяву Сальдо

Ворог окупував 0,72%України за 2025 рік – DeepState

Сибіга привітав Кіпр із початком головування у Раді ЄС, Францію - у G7, Швейцарію - в ОБСЄ, наголосив на продовженні співпраці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА