Інтерфакс-Україна
01:04 02.04.2025

Трамп прийме рішення щодо купівлі мережі TikTok у середу – ЗМІ

1 хв читати

Президент США Дональд Трамп у середу розгляне остаточну пропозицію щодо TikTok, оскільки наближається крайній термін - 5 квітня, повідомляє Fox News.

У зустрічі в Овальному кабінеті візьмуть участь віце-президент Джей Ді Венс, міністр торгівлі Говард Лутнік, радник з національної безпеки Майк Волтц і директор національної розвідки Талсі Габбард.

Як повідомляється, адміністрація завершує роботу над планами щодо потенційних інвесторів, серед яких можуть бути Blackstone і Oracle, а також довгий список інших інвесторів, які, ймовірно, включатимуть провідні фонди прямих інвестицій, венчурні фірми і великих інвесторів у технологічну галузь, про що вперше повідомила CBS News.

Невдовзі після вступу на посаду Трамп підписав указ, згідно з яким ByteDance до 5 квітня має продати TikTok американському покупцеві або закрити платформу.

Президент запевнив журналістів, що угода буде укладена до суботи, зазначивши, що до компанії є великий інтерес.

"Ми працюємо над TikTok. У нас багато потенційних покупців, - сказав Трамп. "Існує величезний інтерес до TikTok. ... У нас є чудова команда людей, які, по суті, приймають ставки. У вас є багато людей, які хочуть купити TikTok. Ми також маємо справу з Китаєм, тому що вони можуть мати до цього відношення. Побачимо, що з цього вийде", - цитує Трампа Fox News.

Джерело: https://www.foxbusiness.com/technology/trump-consider-final-proposal-tiktok-deadline-looms?intcmp=tw_fnc

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

77 ОАеМБр повідомляє про системний дроновий терор цивільних окупантами в Харківській області

Для закінчення війни Європа має допомогти Україні зробити складний вибір, зокрема у питанні територій - МЗС Туреччини

ППО за ніч знешкодила 64 з 80 ворожих дронів, є влучання на 8 локаціях і падіння уламків на 3

У Тернопільській області зафіксовано землетрус

Зеленський привітав військових Сухопутних військ зі святом

Ворожа атака забрала життя жителя Павлограда, ще четверо постраждали

Орбан заявив про готовність Угорщини оскаржити рішення ЄС скасувати принцип одностайності щодо "заморозки" активів РФ

Продюсер Полякової Ясинський запропонував "Суспільному" ініціювати публічне обговорення перегляду правил нацвідбору на "Євробачення"

Генштаб зафіксував впродовж доби 174 бойові зіткнення

Двоє мирних жителів постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області протягом доби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА