Інтерфакс-Україна
10:01 02.04.2025

Україна повернула ще двох дітей з тимчасово окупованих територій

1 хв читати

Україна повернула ще двох українських дітей з окупованих РФ територій в рамках ініціативи Bring Kids Back UA, повідомив керівник Офісу президента України Андрій Єрмак.

"Один із них — хлопець, який залишився сиротою після того, як його матір убили російські військові. Щоб врятувати дитину, його родичка звернулася по допомогу — і хлопця вдалося евакуювати. Наразі він у безпеці, йому підшукують родину, яка забезпечить належу турботу і підтримку. Також вдалося евакуювати дівчину разом із матір’ю, які тривалий час не могли виїхати через обмеження, встановлені окупаційною владою", - написав він у Телеграм у середу.

Єрмак висловив вдячність Українській мережі за права дитини за сприяння в організації рятувальної місії.

27 березня уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець повідомив, що Україна повернула 1247 дітей у рамках програми Bring Kids Back UA як з території РФ, так і з тимчасово окупованих регіонів України. Після цього повідомлялося ще принаймні про сімох репатрійованих дітей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Судитимуть колишнього керівника одного з управлінь сил логістики ЗСУ, викритого на незаконному збагаченні – ДБР

Музею історії України передали унікальний меч часів Київської Русі, який випадково знайшли під Радомишлем

Найпопулярнішим серед українців напрямком на зимові свята є Буковель, а за кордоном – Єгипет – Join UP!

Міносвіти розповіло про 4 розроблені моделі оплати праці вчителів для подальшого обговорення

В Одеському порту внаслідок нічного обстрілу пошкоджено цивільне судно під прапором Лівану з українською соєю

Повітряні сили: Зафіксовано влучання ракет та 39 ударних БпЛА на 21 локації

УЧХ надавав допомогу постраждалим на Житомирщині після російської атаки БпЛА

В Україні запускають міжнародний проєкт зі збереження біорізноманіття Карпат

Людина загинула від атаки російського дрона у Херсоні – прокуратура

Україна перейде на 2-річний циклу створення підручників і впроваджуватиме їх доставку від видавництв до шкіл - Міносвіти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА