Інтерфакс-Україна
13:17 03.04.2025

Укргідрометцентр попереджає про холодну погоду з мокрим снігом, що насувається на Україну 6-10 квітня

1 хв читати
Укргідрометцентр попереджає про холодну погоду з мокрим снігом, що насувається на Україну 6-10 квітня

У неділю та понеділок 6 та 7 квітня в західних, Вінницькій, Житомирській, Київській та Чернігівській областях випаде мокрий сніг, на дорогах ожеледиця, у західних областях вітер до 15-20 м/с; вночі заморозки 0-6°, в Карпатах до мінус 10°, повідомив Укргідрометцентр.

"Внаслідок переміщення арктичного повітря з півночі Європи та утворення на території України активного циклону очікується ускладнення погодних умов: 6-7 квітня в західних, Вінницькій, Житомирській, Київській та Чернігівській областях випадатимуть помірні, місцями значні опади у вигляді мокрого снігу та снігу (тимчасове утворення снігового покриву висотою 3-15 см), на дорогах ожеледиця; у західних областях посилення вітру до 15-20 м/с; зниження нічної температури до заморозків 0-6°, в Карпатах до мінус 10°", - йдеться в повідомленні Укргідрометцентру.

Повідомляється, що 8-10 квітня холодна з нічними заморозками погода пошириться на більшу частину території України.

Погодні умови можуть призвести до ускладнення роботи енергетичних, будівельних, комунальних підприємств та порушення руху транспорту на дорогах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Час організовувати формат для розмови лідерів щодо гарантій безпеки

Гелікоптер Black Hawk, на який збирали кошти чеські активісти, вже в Україні

РФ атакувала електроенергетичні та газотранспортні об’єкти в шести областях – Міненерго

СБУ затримала на Київщині працівника хімзаводу, який коригував ворожі удари

РФ своїм ударом повністю вивела з ладу збагачувальну фабрику "ДТЕК" у Донецькій області

Молодий театр в Києві призупиняє покази вистави за п’єсою Вуді Аллена

Для виїзду за кордон чоловікам від 18 до 22 років необхідно буде мати військово-обліковий документ - Держприкордонслужба

Росіяни влучили у ферму на Херсонщині, загинуло дві людини

Світовий конгрес Українців долучиться до Альянсу культурної стійкості

Окупанти 27 разів обстрілювали населені пункти Донецької області за добу, двоє мирних загинули

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА