Інтерфакс-Україна
12:00 04.04.2025

Туреччина може створити дві військові бази в Сирії - ЗМІ

1 хв читати
Туреччина може створити дві військові бази в Сирії - ЗМІ

Анкара і нова влада Сирії досягли попередньої домовленості про створення двох турецьких військових баз у цій арабській країні, повідомили в п'ятницю ізраїльські ЗМІ.

Одна з баз розміститься на авіабазі Тіяс (Т4) поблизу Пальміри в центральній частині Сирії, інша - на військовому аеродромі Менаг за 13 км від кордону з Туреччиною.

За даними арабських ЗМІ, Туреччина вже почала процес взяття під контроль авіабази Т4, на об'єкті тривають будівельні роботи, і надалі Анкара має намір розгорнути там системи протиповітряної оборони. Арабські джерела не виключають, що Туреччина може перекинути на базу Тіяс і придбані в Росії системи протиповітряної оборони С-400.

У ніч на четвер ізраїльська авіація завдала масованих ударів по Т4 і низці інших авіабаз у Сирії. За даними ізраїльських ЗМІ, ці атаки були покликані надіслати Туреччині сигнал про неприпустимість посилення її військової присутності в Сирії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти скинули авіабомби на Таврійське біля Запоріжжя, поранені двоє мешканців – обладміністрація

Данія доправляє в Гренландію передові військові підрозділи у зв'язку з погрозами Трампа

АП ВАКС залишила без змін заставу на 10 млн грн стосовно депутата Волинської облради, якого викрили на хабарі

Окупанти активізували спроби просочитися у північну частину Покровська, але Сили оборони відбивають їх – ОК "Схід"

"Укренерго" у четвер застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Вимушена зупинка теплопостачання в Києві після атаки стала безпрецедентним заходом – Пантелеєв

Зеленський зустрівся з Притулою, домовилися співпрацювати

Збито 10 із 10 реактивних БПЛА у середу – Повітряні сили ЗСУ

ДБР: суд стягнув у дохід держави активи родини колишнього посадовця екологічної інспекції на понад 20 млн грн

Внаслідок ворожих обстрілів частково знеструмлено Лозівську громаду Харківської області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА