Інтерфакс-Україна
20:52 04.04.2025

Зустріч начальників штабів України, Британії і Франції поклала початок новій важливій роботі – Зеленський

1 хв читати
Зустріч начальників штабів України, Британії і Франції поклала початок новій важливій роботі – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський повідомив про початок співпраці в новому форматі між керівниками військових штабів України, Сполученого Королівства та Франції.

"Що стосується зустрічі з нашими колегами з французькими і з британськими… Спочатку глибоко, дуже детально попрацювали наші військові, наш головком працював Сирській, також Паліса Павло працював, також працював начальник Генштабу Гнатов Андрій… Вони працювали достатньо довго. Це не перша зустріч, але мені здається, що така фундаментальна - одна з перших. І дуже важливо, що ми можемо в цьому форматі тепер так працювати з відповідними результатами. Я не можу багато деталей оголошувати, тому що це лише початок, але глибокий початок цієї роботи", - сказав Зеленський під час спілкування з журналістами у п'ятницю ввечері.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Це найзмістовніша і найкраща зустріч відколи я на посаді – Рубіо про переговори з Україною у Женеві

Європейську контрпропозицію щодо встановлення миру в Україні з 24 пунктів вже надіслано США й Україні

Досягли дуже доброго прогресу й рухаємося вперед до справедливого та тривалого миру – Єрмак про зустріч з американцями у Женеві

Почалися перші виплати 1 тис. грн "Зимової підтримки"

"Укренерго" анонсувало на понеділок відключення в 0,5-3 черги порівняно з 1-2,5 чергами у неділю

Стубб і Мелоні обговорили 28-пунктовий мирний план США з Трампом - ЗМІ

Пасажиропотік через кордон за тиждень скоротився ще на 1,3%, потоки на в’їзд та виїзд майже рівні

Пастор Бернс про план з 28 пунктів: Компроміс без справедливості - не мир, а мовчання перед обличчям зла - це співучасть

Спецпризначенці СБУ завдали удару по окупантах у Покровську та на ТОТ

РФ погрожує конфіскацією активів США, але не має потрібних економічних механізмів, – ЦПД

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА