Інтерфакс-Україна
21:24 04.04.2025

В медзакладах Кривого Рогу внаслідок ракетного удару понад 34 постраждалих, серед них немовля – влада

1 хв читати
В медзакладах Кривого Рогу внаслідок ракетного удару понад 34 постраждалих, серед них немовля – влада

У лікарнях перебувають понад 30 осіб, які дістали поранення внаслідок удару балістичною ракетою по житловій забудові в Кривому Розі, частина постраждалих – діти, йдеться в повідомленні голови Дніпропетровської ОВА Лисака в телеграмі у п’ятницю.

"Серед поранених – дитина віком три місяці. У хлопчика діагностовано різані рани. Йому надали необхідну медичну допомогу, після чого він був відправлений додому для подальшого відновлення. Попередньо, у медзакладах понад 30 людей", - заявив Лисак.

Наразі лікарі проводять операції та надають допомогу пацієнтам у важкому стані.

Пізніше голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул додав: "Аварійно-рятувальна операція триває. У лікарнях міста лікарі борються за життя 34 поранених. Серед них – діти. Медики роблять усе можливе. Молимося за життя кожного", - написав він.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга скоординував із австралійською колегою подальші кроки для подальшого зміцнення оборонних спроможностей України

МЗС України назвало Почесних амбасадорів України 2025

Літак з військовою делегацією Лівії на чолі з начальником Генштабу розбився, повертаючись з Туреччини

Сили оборони відбили з початку доби 110 ворожих атак - Генштаб

Загиблих та постраждалих внаслідок влучання ворожого БпЛА в багатоповерхівку в Чернігові не виявлено

Зеленський про обстріли: Росіяни намагаються зламати Різдво, докладаємо максимум зусиль, щоб українці були зі світлом

Зеленський анонсував нові програми прямої підтримки на 2026 рік

Дрон влучив у 9-й поверх багатоповерхівки в Чернігові, про постраждалих наразі невідомо

Перед підривом підводного човна в Новоросійську СБУ уразила морський літак-розвідник Іл-38Н

Естонія виділяє 2 млн євро на підтримку енергетики України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА