Інтерфакс-Україна
23:13 04.04.2025

Двоє поранених дітей в Кривому Розі у важкому стані, медики рятують їхні життя – райадміністрація

1 хв читати

Двоє дітей, поранених внаслідок російського ракетного удару по місту Кривий Ріг Дніпропетровської області, госпиталізовані у важному стані, повідомив голова Криворізької районної державної адміністрації Євген Ситниченко.

"Двох дітей 8 та 9 років, які постраждали у Кривому Розі від ракетного удару, ушпиталили у важкому стані. Наразі медики роблять все можливе, щоб врятувати їхні життя", - написав Ситниченко в Телеграм.

За його словами, інформація щодо кількості постраждалих продовжує змінюватись.

За даними Патрульної поліції, кількість поранених перевищує 50, і ця кількість зростає – люди продовжують звертатися за медичною допомогою. Рятувальники вже ліквідували загорання автомобілів та гаражних приміщень. Пошкоджено п'ять багатоквартирних будинків.

Як повідомлялося, внаслідок ракетного удару російських окупантів по Кривому Рогу 16 людей загинули, з них шестеро дітей та десять дорослих.

Джерела:

https://t.me/evgendoberman/6301

https://t.me/patrolpolice_ua/8390

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Київщині продовжується ліквідація наслідків нічного удару, є постраждалі – ОВА

В Угорщині сталася ДТП за участі пасажирського автобуса української реєстрації, 19 осіб постраждали - МЗС

Ворожі БпЛА влучили в будівлю Кременчуцького ТЦК та в житловий будинок, військові не постраждали – Сухопутні війська

Жіноча мобілізація не планувалась і не планується, Арестович працює в інтересах РФ

Зеленський в день ВМС: "Москва" пішла на дно, Зміїний під контролем, а "зерновий коридор" підтримує продовольчу безпеку світу

У Техасі кількість жертв повені перевищила 50

Окупанти знову атакували Полтавщину, спалахнула пожежа в приватному домоволодінні - ОВА

"Україна – морська держава": Сирський привітав військових ВМС з професійним святом

На Харківщині двоє загиблих і 11 постраждалих через ворожі обстріли протягом доби - Синєгубов

Ворог атакував рятувальників в Харкові та Херсоні під час робіт на місці обстрілів - ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА