Інтерфакс-Україна
08:54 05.04.2025

Набули чинності 10% базові тарифи США на більшість імпорту

1 хв читати
Набули чинності 10% базові тарифи США на більшість імпорту

Президент США Дональд Трамп у суботу ввів у дію 10% базові тарифи на більшість імпорту, що продовжує реалізацію його стратегії заохочення внутрішніх інвестицій та сприяння компаніям, які прагнуть уникнути податків на імпорт, йдеться в повідомленні Bloomberg у суботу.

Незважаючи на те, що базове мито вже вступило в силу, для деяких країн вищі мита, які замінюють, а не додаються до базової ставки, набудуть чинності 9 квітня.

Ці нові тарифи підвищили американські мита до найвищого рівня за більше ніж століття, що завдало серйозного удару по світовій торговельній системі, яка сформувалася після Другої світової війни, і яку Трамп довгий час називав несправедливою, повідомляє видання.

Заява президента США призвела до різкого падіння американських акцій: індекс S&P 500 опустився до найнижчого рівня за 11 місяців, втративши 5,4 трильйона доларів ринкової вартості лише за дві торгові сесії до кінця тижня. Це було найбільше дводенне падіння з моменту початку пандемії в США в березні 2020 року.

Після цього Трамп заявив, що готовий знизити мита, якщо інші країни запропонують йому щось "феноменальне".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В ОП назвали атаку по Києву відповіддю Путіна на всі міжнародні зусилля щодо миру, закликали світ відреагувати

П'ятниця в Україні буде сухою і теплою, на півдні країни до 30°

Число загиблих у Києві через російську атаку збільшилось до 15 осіб, серед них четверо дітей – КМВА

У ДТП на Кіровоградщині загинуло 6 людей, серед них – дитина, ще 6 постраждали – ДСНС

Офіс ЄІБ у Києві пошкоджено внаслідок нічної російської атаки

СБУ: 68-річний мешканець прифронтового селища на Запоріжжі отримував від ворога дронами вибухівку для терактів

Голова Держводагентства: Водну кризу у постраждалих від воєнних дій регіонах можна подолати

Україна діятиме дзеркально у відповідь на рішення Угорщини заборонити в’їзд військовому - Сибіга

ГУР в Азовському морі уразив російський ракетний корабель проєкту "Буян-М"

В ЄС вважають навмисним удар РФ по будівлі поруч з представництвом Євросоюзу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА