Інтерфакс-Україна
14:06 05.04.2025

В Україні в найближчі дві доби дощі з мокрим снігом

2 хв читати
В Україні в найближчі дві доби дощі з мокрим снігом

У неділю, 6 квітня, у західних, Житомирській та Вінницькій областях вночі невеликий, вдень помірний мокрий сніг, на дорогах ожеледиця, повідомляє Укргідрометцентр.

Вночі заморозки в повітрі 0-3°, температура вдень 1-4° тепла.

На решті території дощ та мокрий сніг, на південному сході вночі без опадів.

Температура вночі та вдень 1-6° тепла. На півдні, сході країни та Дніпропетровщині вночі 4-9° тепла, вдень 10-15°.

В Карпатах вночі невеликий, вдень помірний сніг, температура вночі 3-8° морозу, вдень 0-5° морозу.

Вітер північно-західний, на сході та південному сході країни - південно-західний, 7-12 м/с, вдень у західних, східних та південно-східних областях пориви вітру 15-20 м/с.

В Києві дощ та мокрий сніг, вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі та вдень 4-6° тепла.

Як повідомляє Центральна геофізична обсерваторія ім. Бориса Срезневського, найвища температура вдень 6 квітня в Києві була зафіксована в 1968 році і склала 24,7° тепла, найнижча вночі – 6,6° нижче нуля в 1942 році.

В понеділок, 7 квітня, в Україні невеликий сніг, на сході країни невеликий дощ, у південних, вдень і в західних областях без опадів.

Вітер північно-західний, на сході та південному сході країни - південно-західний, 7-12 м/с.

В Україні, крім сходу та південного сходу, вночі заморозки в повітрі 0-5°, температура вдень 1-4° тепла. На сході та південному сході вночі та вдень 3-8° тепла.

В Карпатах вночі невеликий сніг, вдень без опадів, температура вночі 6-11° морозу, вдень 0-5° морозу.

В Києві невеликий сніг, вітер північно-західний, 7-12 м/с. Вночі заморозки в повітрі 0-2°, температура вдень 1-3° тепла.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Келлог: США обговорюють розміщення військового контингенту Великої Британії, Франції, Німеччини та Польщі в Україні – ЗМІ

Ziferblat закликає українців за кордоном проголосувати за них у першому півфіналі "Євробачення-2025"

Якщо Путін не приїде до Туреччини, всі обіцянки лідерів США та Європи про санкції проти РФ мають бути виконані – Зеленський

Участь Трампа у мирних перемовинах у Туреччині мало б додатковий імпульс до того, щоб Путін прилетів – Зеленський

Зеленський зустрінеться з Ердоганом в Анкарі в четвер і готовий летіти з ним в Стамбул, якщо там буде Путін

РФ за 8-10 травня нанесла по України 115 авіаударів та здійснила 12,1 тис обстрілів, запустила 7,3 тис дронів - Зеленський

Фінальне голосування за зміни до Бюджетного кодексу для реалізації угоди з США відбудеться у червні - нардеп

Гурт ZWYNTAR погрожує "Кварталу-95" судом через використання їх пісні під виглядом пародії

Окупанти вдарили "Молнією" по Харкову, поки без постраждалих - Синєгубов

Міноборони та ЗСУ автоматизували процес обліку та зберігання відібраного біологічного матеріалу військовослужбовців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА