Інтерфакс-Україна
22:54 06.04.2025

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 241 військовослужбовця - Генштаб

1 хв читати

Окупанти втратили 241 військовослужбовця і 31 одиницю техніки лише на Покровському напрямку, повідомляє Генштаб ЗСУ в оперативній інформації станом на 22.00 неділі.

" За наявною інформацією, втрати окупантів на напрямку за сьогодні складають 241 особи убитими та пораненими; до того ж знищено п’ять тягачів МТЛБ, шість автомобілів, десять мотоциклів, сім танків, бойову машину піхоти та один пункт управління БпЛА, також було суттєво пошкоджено гармату російських загарбників. ", - повідомляє ГШ ЗСУ.

Джерело: https://t.me/GeneralStaffZSU/22787

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Російські спецслужби поширюють фейк про нібито плани Франції залучити ПВК до "прямої участі" у війні проти РФ – ЦПД

Зеленський доручив делегації продовжити максимально конструктивну роботу з Трампом і європейськими партнерами

Ворог окупував Козацьке на Донеччині, просунувся у Покровську та Мирнограді - DeepState

Мінкультури запускає Реєстр заявок та отримувачів держпідтримки у сфері культури

Понад 670 тис. музейних та бібліотечних предметів евакуйовано з прифронтових регіонів з 2022р. - Мінкультури

В Україні в наступні дві доби очікуються невеликі дощі, на заході без опадів

У Покровську ворог, скориставшись туманом, спробував встановити свій прапор в одному з районів, ЗСУ ведуть зачистку - Генштаб

США планують повернути Росії заморожені активи після укладення мирної угоди – ЗМІ

Постпреди ЄС ознайомляться 3 грудня з планом використання заморожених активів РФ для кредиту Україні - ЗМІ

Атаки РФ призвели до додаткових відключень е/е в чотирьох областях – "Укренерго"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА