Інтерфакс-Україна
10:09 08.04.2025

Окупанти 21 раз обстріляли міста і села Донецької області на добу, 2 людини загинули, 2 поранені – обладміністрація

2 хв читати
Окупанти 21 раз обстріляли міста і села Донецької області на добу, 2 людини загинули, 2 поранені – обладміністрація
Фото: https://www.facebook.com/vadym.filashkin/

Двоє мирних жителів Донецької області загинули, ще двоє отримали поранення внаслідок російських обстрілів у понеділок, повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

"Покровський район. У Покровську пошкоджено багатоповерхівку, у Родинському — приватний будинок; у Гришиному 1 людина загинула і 1 будинок пошкоджено. У Добропіллі пошкоджено 2 багатоповерхівки", - написав Філашкін в Телеграм у вівторок вранці.

"Краматорський район. У Зорі Іллінівської громади пошкоджено 8 об'єктів. У Костянтинівці 1 людина загинула і 2 поранені, пошкоджено 11 приватних будинків, 3 адмінбудівлі, крамницю, склад і 2 лінії електропередач; у Новодмитрівці пошкоджено 9 будинків", - повідомив голова обладміністрації.

За його словами, у Сіверську Бахмутського району пошкоджено чотири приватні і два багатоповерхові будинки, у Комарській громаді Волноваського району два будинки зруйновано і два пошкоджено у Зірці, ще два будинки і газогін пошкоджено у Піддубному.

"Всього за добу росіяни 21 раз обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 259 людей, у тому числі 127 дітей", - повідомив Філашкін.

Минулої доби повідомлялося про 19 обстрілів, постраждалих не було. У неділю з лінії фронту було евакуйовано 78 людей, у тому числі 14 дітей.

У суботу росіяни сім разів обстріляли населені пункти Донецької області, повідомлялося про одного пораненого. З лінії фронту було евакуйовано 84 людини, у тому числі 26 дітей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уоррен Баффет покидає посаду гендиректора Berkshire

У Києві внаслідок атаки постраждали двоє дітей - КМВА

У Києві вже є одне звернення після дронової атаки - Кличко

У Черкаському облцентрі через дронову атаку пошкоджено гуртожиток та виникло кілька пожеж – ОВА

У Святошинському районі горять три будинки через падіння уламків БпЛА, у Оболонському горить авто і будинок – КМВА

Ще на 10 напрямках тривають бої, з початку доби на фронті 180 боєзіткнень - Генштаб

Втрати ворога на покровському напрямку за добу становлять 75 військовослужбовців - Генштаб

Зеленський про збиття російського військового літака: доказ українських спроможностей

Без тиску на Москву та світових санкцій проти російської енергетики та банків Росія продовжить воювати – Зеленський

Україна готова якнайшвидше переходити до припинення вогню, якщо Росія готова до дзеркальних кроків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА