Інтерфакс-Україна
19:20 08.04.2025

До "Мрії" підключать мінімум дві тисячі шкіл у 2025р - Федоров

2 хв читати
До "Мрії" підключать мінімум дві тисячі шкіл у 2025р - Федоров

Продовж 2025 року до освітньої платформи "Мрія" підключать кілька тисяч шкіл, розраховує віцепрем'єр з інновацій, розвитку освіти, науки і технологій - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

"40 шкіл в пілоті в шести областях. Тепер більше, ніж 1,4 тис. Заявок уже на сьогоднішній момент ми отримали з різних шкіл з усієї країни. Я думаю, що впродовж цього року можу бути кілька тисяч шкіл, які ми підключимо", - сказав Федоров на конференції "Мрія Постосвіта" в Києві у вівторок.

Він зазначив, що все буде залежати від швидкості підключення, але розраховує, що як мінімум в 2025 році до "Мрії" доєднають 2 тис. нових шкіл. 

"В цьому році ми запустимо нові продукти. В першу чергу ми оновимо бібліотеку контента, запустимо штучний інтелект… Позашкілля, як окремий напрямок, який ми будемо розвивати. З'явиться бонусна система, можливість отримувати за хороші оцінки і відвідування певні додаткові бонуси - електронні бали, які можна буде використовувати, гнаприклад, щоб придбати квиток в кінотеатр… З'явиться оцінювання для "Нової української школи", враховуючи специфіку стандарту і програм, які розробляються. З'явиться багато функцій, які стосуються звітності для адміністрації, вчителів і багато чого іншого", - анонсував Федоров.

Серед іншого, за його словами, в найближчий час в "Мрії" з'явиться можливість згенерувати "Свідоцтва досягнень" і автоматичне виставлення оцінок, також продовжується робота над конструктором розкладу, випискою оцінок і інших звітів по будь-яким параметрам для педагогів і адміністрації шкіл.

Крім того, він зазначив, що застосуванням штучного інтелекту в "Мрії" дозволить будувати освітню траєкторію і підбирати відповідний освітній контент, а також запровадити генерацію тестів за навчальним контентом.

Що стосується інтеграції в "Мрію" позашкільної освіти, то за словами Федорова це дозволить здобувачам освіти знайти шкільний гурток чи секцію, музеї, бібліотеки і тому подібне.

Як повідомлялося, у лютому 2024 року Кабінет міністрів доручив забезпечити використання мобільного застосунку "Мрія" в освітньому процесі закладами загальної середньої освіти з 2024/2025 навчального року. У червні 2024 року стартувало бета-тестування застосунку. 2 вересня стало відомо, що перші 40 шкіл у Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Івано-Франківській, Київській та Дніпропетровській областях і Києві долучилися до застосунку "Мрія", і загалом у ньому вже понад 100 тис. користувачів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада прийняла закон про заходи безпеки в школах

Уряд Австралії знизив стелю цін на російську нафту, запровадив санкції проти 95 суден "тіньового флоту" - Єрмак

У Терапевтичному саду на ВДНГ в Києві висадять понад 12 тис. рослин - Мінветеранів

Сили спеціальних операцій втретє уразили Волгоградський НПЗ

Видавництво "Човен" через погрози скасувало презентацію книжки "Голоси BLM"

УЦОЯО готовий до його запровадження НМТ у дводенному форматі, освітній омбудсмен виступає за одноденну модель

Верховна Рада підтримала запит до президента про присвоєння звання Героя України Парубію

Президент підписав закон про військового омбудсмана

Зеленський підписав закон про ратифікацію Угоди про сторічне партнерство між Україною та Великою Британією

Міністерства України та Польщі підпишуть угоду про співпрацю та про набуття навичок керування дронами - Косіняк-Камиш

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА