Інтерфакс-Україна
12:20 09.04.2025

Держпродспоживслужба спростувала інформацію про появу в магазинах отруйного авокадо

1 хв читати
Держпродспоживслужба спростувала інформацію про появу в магазинах отруйного авокадо

Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів не підтверджує інформацію щодо нібито появи на полицях українських магазинів отруйного перуанського авокадо, заявив голова відомства Сергій Ткачук у Facebook.

Голова Держпродспоживслужби зауважив, що в мережі Інтернет активно шириться інформація про партію вирощених у Перу отруйних авокадо, яку нібито завезли в Україну з Нідерландів.

"На 08.04.2025 Держпродспоживслужба не має офіційного підтвердження, що такий продукт реалізується на території України. За інформацією RASFF, голландська сторона прийняла рішення не поширювати небезпечну продукцію. Наразі партія авокадо утилізована", – поінформував Ткачук.

Він закликав представників медіа надалі уточнювати інформацію в Держпродспоживслужбі, перш ніж висвітлювати новини щодо можливого завезення в Україну небезпечних продуктів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Аеропорт Вільнюса знову призупиняв роботу через загрозу з Білорусі

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

"Мадяр" показав вибухові удари по Рязанському НПЗ і меткомбінату в Алчевську

У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА