Інтерфакс-Україна
18:25 09.04.2025

ЄС надасть Україні ще EUR2,1 млрд доходів від заморожених активів Росії

1 хв читати
ЄС надасть Україні ще EUR2,1 млрд доходів від заморожених активів Росії
Фото: https://www.facebook.com/kallaskaja/

ЄС надасть 2,1 млрд євро доходу від заморожених активів РФ, які будуть використані для підтримки України, заявила високий представник ЄС із закордонних справ Кая Каллас.

"Паралельно Україна незабаром отримає решту коштів від першого траншу непередбачених доходів, а це 1,4 мільярда євро від російських заморожених активів. Ми прагнемо, щоб другий транш, 2,1 мільярда євро, надійшов поступово, починаючи з кінця цього місяця", - сказала вона на пресконференції після засідання Ради асоціації Україна-ЄС у середу.

Більша частина цієї суми, як наголосила Каллас, - 1 мільярд євро - піде на підтримку української власної оборонної промисловості.

Вона підкреслила, що у довгостроковій перспективі ЄС та Україна працюють над інтеграцією української та європейської оборонних галузей, і "компаніям в Європейському Союзі є чому повчитися в України в цьому плані".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Російський дрон влучив у багатоповерхівку в Сумах, попередньо без постраждалих – в.о. мера

Мінсільгосп США зменшив прогноз експорту зерна з України на 2,6 млн тонн

Сили оборони відбили з початку доби 146 ворожих атак - Генштаб

Розвідка Міноборони Великої Британії спростовує заяви російського командування про успіхи на фронті

Зеленський анонсував зустріч з представниками Трампа у Берліні щодо політичної домовленості про закінчення війни

Україна посіла 2 місце на "Дитячому Євробаченні-2025"

Гетманцев про зміну складу НКЦПФР: Думаю, що це питання найближчих тижнів

"Укренерго" анонсувала відключення у неділю за погодинними графіками та обмеження для промисловості

Частина енергообладання вже прямує на об’єкти для відновлення енергопостачання в Одеській та Миколаївській областях після атак РФ – заступник глави Міненерго

Україна оголосила конкурс на 4 незалежних членів наглядової ради "Нафтогаз України"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА