Інтерфакс-Україна
14:28 10.04.2025

Внаслідок ДТП у Львівській області госпіталізували семеро осіб

1 хв читати
Внаслідок ДТП у Львівській області госпіталізували семеро осіб

Семеро людей госпіталізовані внаслідок зіткнення пасажирського мікроавтобуса і вантажівки у Львівській області, повідомляє відділ комунікації Головного управління Нацполіції у Львівській області.

За даними поліції, аварія трапилася 10 квітня приблизно о 09.40 на автодорозі "Львів-Шегині" у місті Судова Вишня Яворівського району, де зіткнулися мікроавтобус Mercedes Sprinter та вантажівка ГАЗель. Після зіткнення транспортні засоби загорілись, додають у поліції Львівської області.

"Унаслідок ДТП водії обох автомобілів та п’ятеро пасажирів Mercedes Sprinter зазнали тілесних ушкоджень та були доставлені до медичних закладів", – зазначається у повідомленні.

Поліція встановлює обставини ДТП, також уточнюють дані усіх учасників пригоди та діагнози потерпілих. Вирішується питання правової кваліфікації події.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Захисники України в ніч на 21 січня знищили або подавили 84 з 98 засобів повітряного нападу росіян

Генштаб зафіксував упродовж доби 110 бойових зіткнень

Трамп таки вилетів у Швейцарію після повернення до США через несправність літака - ЗМІ

Американські військові затримали сьомий за рахунком танкер за нелегальне перевезення венесуельської нафти

Двоє людей загинули й одна постраждала внаслідок нічної ракетно-дронової атаки ворога у Дніпропетровській області - ОВА

Літак Трампа, який вилетів у Швейцарію, повернувся до США через несправність

Окупанти втратили впродовж доби 1170 військовослужбовців - Генштаб

21 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Ryanair оголосила акцію з розпродажу "місць для ідіотів", згадавши Маска як потенційного клієнта

Карні заявив у Давосі про необхідність кооперації середніх держав у захисті правил і цінностей від сваволі наддержав

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА