Інтерфакс-Україна
20:46 10.04.2025

Зеленський про російські обстріли: Потрібна тактика тиску на РФ, щоб терор і війна припинились

2 хв читати
Зеленський про російські обстріли: Потрібна тактика тиску на РФ, щоб терор і війна припинились

Президент України Володимир Зеленський відреагував на російські обстріли Дніпра, Нікополя, а також інших областей України, наголосивши, що потрібна тактика тиску на РФ задля припиненн терору та війни.

"Зараз тривають роботи в Дніпрі, на місці удару російської ракети. Попередньо – балістика. На жаль, одна людина загинула – мої співчуття рідним та близьким. Станом на цей час відомо про те, що п’ять людей постраждали. Всім надається допомога. Сьогодні вже була повітряна тривога в Києві через ударний дрон", - сказав Зеленський у вечірньому зверненні у четвер.

Він додав, що сьогодні було багато повідомлень з областей про російські удари та обстріли.

"Зокрема, Нікополь, удар російських FPV – пʼять дронів. Це абсолютно усвідомлений удар по місту поблизу продуктового ринку, просто по цивільних. Поранень зазнали 12 людей, і серед них одна дитина", - сказав президент.

Окрім того, росіяни обстріляли Харківську, Донецьку, Запорізьку, Миколаївську області, та постійно наносять удари керованими авіабомбами по Сумщині.

"І все це – вже майже через місяць після того, як Сполучені Штати Америки запропонували повне припинення вогню. Росія очевидно ігнорує дипломатію та використовує контакти зі світом тільки для того, щоб зробити щось вигідне для себе, а не для закінчення війни. Потрібна тактика тиску – тиску на Росію заради того, щоб терор і війна припинились", - наголосив президент.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нацполіція: у справі про подвійне вбивство на Житомирщині повідомлено про підозру екскерівниці соцслужби

Засідання Ради у п'ятницю не заплановано – Стефанчук

Рада ухвалила закон про академічну доброчесність

В Україні в наступні дві доби без опадів, місцями туман

Понад половину українців, які знають про справу "Мідас", вважають Зеленського відповідальним за дії Міндіча - КМІС

СБУ: далекобійні дрони вразили російську техніку на аеродромі Бельбек на сотні мільйонів доларів

Мецола: Європарламент готовий "діяти негайно", якщо буде рішення про "репараційний кредит"

Генпрокурор: На Вінниччині від голоду помер 10-річний хлопчик з інвалідністю

Для вступників 2025 р. було затверджено 15,6 тис. грантів на суму 363,2 млн грн - голова комітету Ради

Голова НБУ та ПриватБанк вибачилися перед ветераном без рук за відмову видати картку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА