Інтерфакс-Україна
04:45 12.04.2025

Військовослужбовці-іноземці зможуть отримати громадянство України за спрощеною процедурою після менш як трьох років служби – МВС

1 хв читати
Військовослужбовці-іноземці зможуть отримати громадянство України за спрощеною процедурою після менш як трьох років служби – МВС

Іноземці та особи без громадянства, які проходили військову службу за контрактом у Збройних силах України, Національній гвардії або Державній спеціальній службі транспорту, можуть отримати громадянство України навіть у разі служби менш ніж три роки, повідомляють на сторінці Міністерства внутрішніх справ України у Фейсбук в п’ятницю.

Як повідомили в Міністерстві внутрішніх справ України, відповідне рішення може бути ухвалене на підставі визначних заслуг перед державою або державного інтересу в прийнятті до громадянства.

Подання готується на ім’я президента України МВС, Міноборони або Міністерством у справах ветеранів.

Процедура також передбачає подання декларації про відмову від іноземного громадянства, а також складання іспитів на знання Конституції України, історії та державної мови.

Уточнюється, що така можливість поширюється як на чинних військовослужбовців, так і на тих, хто проходив службу раніше та розірвав контракт. Крім того, громадяни Росії, Республіки Білорусь, Вірменії, Боснії, Куби, КНДР, Нікарагуа, Судану, Сирії та Зімбабве тимчасово можуть подавати паспорти з терміном дії, що закінчився.

Джерело: https://www.facebook.com/share/p/1YHMcJyDCe/

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Норвегія та ПРООН виділяють $200 млн на "зелене" відновлення та підтримку енергетики України – Міненерго з URC-2025

Екссекретар Київради Бондаренко назвав підозру йому необґрунтованою і має намір захищатися в суді

Україна і Литва підписали меморандум про 21 млн євро цільових інвестицій для відновлення й розвитку української освіти

Єрмак: вперше до зустрічі у безпековому форматі коаліції охочих приєднались представники США – генерал Келлог та сенатори Грем і Блюменталь

Зеленський на конференції з відновлення в Римі: це про наше спільне економічне зростання

ЄІБ та Держаудитслужба посилять антикорупційний нагляд в проєктах, що фінансуються ЄС

Мерц: Німеччина готова придбати у США системи Patriot для України

ЄС представив рекомендації щодо дотримання нового закону про ШІ

Окупанти обстріляли Мирне на Харківщині, постраждали двоє мирних мешканців

Пекін відреагував на затримання своїх громадян в Україні за шпигунство

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА