Інтерфакс-Україна
06:45 12.04.2025

Трамп передає контроль над землями біля кордону з Мексикою військовим - ЗМІ

1 хв читати
Трамп передає контроль над землями біля кордону з Мексикою військовим - ЗМІ

Президент США Дональд Трамп видав директиву, яка передає Міністерству оборони контроль над федеральними землями, розташованими вздовж американо-мексиканського кордону, для посилення боротьби з нелегальною міграцією, повідомляє Bloomberg у суботу.

У меморандумі, опублікованому в п’ятницю, Трамп зобов’язав кілька міністерств передати юрисдикцію над територіями Міноборони, зокрема Резервацією Рузвельта в штатах Арізона, Нью-Мексико і Каліфорнія. Водночас наказ не поширюється на федеральні індіанські резервації.

"Згідно з директивою, військові отримають повноваження будувати прикордонні бар’єри та встановлювати обладнання для моніторингу на цих територіях. Крім того, ці райони будуть оголошені "зонами національної оборони"", йдеться в повідомленні.

Трамп також надав міністру оборони право виключати осіб із військових об’єктів, що може бути пов’язано з депортацією мігрантів. Перші заходи реалізації наказу заплановані на обмежену ділянку федеральних земель, з подальшою оцінкою результатів через 45 днів.

Джерело:https://www.bloomberg.com/news/articles/2025-04-12/trump-moves-to-hand-military-control-of-land-near-mexico-border?srnd=homepage-europe

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Малюк на зустрічі з G7: СБУ буде й надалі викорінювати російських агентів у будь-якому державному органі України

До лікарні звернулась херсонка, яка вчора потрапила під удар російського дрона

У Куп’янську внаслідок атаки ворожого fpv-дрону двоє постраждалих

Сайт Верховної Ради закритий на технічні роботи

Американська торговельна палата закликає Зеленського до вето на закон про позбавлення незалежності НАБУ/САП

Кос після розмови зі Свириденко та Качкою: Ми продовжимо працювати з Україною над необхідними реформами

Центр громадянських свобод закликав президента України ветувати прийнятий Радою закон щодо НАБУ і САП

"Укроборонпром" оголосив конкурс на посаду генерального директора, Сметаніна призначено в.о.

У Києві від негоди постраждали люди: п'ятьох осіб, зокрема 13-річну дівчинку, госпіталізовано

У Києві проходить акція проти прийнятого Радою законопроєкту №12414, який обмежує незалежність НАБУ та САП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА