Інтерфакс-Україна
18:07 13.04.2025

У Вербну неділю Росія вдарила балістикою по Сумах, використавши касетні боєприпаси – посол Брінк

1 хв читати
У Вербну неділю Росія вдарила балістикою по Сумах, використавши касетні боєприпаси – посол Брінк

Росія вдарила балістикою по Сумах у Вербну неділю, використавши касетні боєприпаси для посилення руйнувань та жертв, заявила посол США в Україні Бріджит Брінк.

"Сьогодні, у Вербну неділю, Росія запустила балістичні ракети по Сумах, убивши 32 українських мирних жителів і поранивши 99. Наші молитви з сумчанами", - написала вона в соцмережі Х.

Посол підкреслила що згідно з повідомленнями, як і в Кривому Розі, були використані касетні боєприпаси, посиливши руйнування та шкоду для мирного населення.

Як повідомлялося, внаслідок російського ракетного удару станом на 15:35 загинуло 32 особи, серед них двоє дітей, постраждало 99 осіб, з них 11 дітей.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укренерго" в середу обмежуватиме електрику населенню з 07:00 до 21:00, промисловості – на вечірню годину більше

Працівник НАБУ, у якого проведені обшуки, не пояснив підстави спостереження за Офісом генпрокурора - відомство

Більшість українських підлітків, які мають слабкий зв’язок з батьками, мають значний рівень стресу – соцдослідження

УЧХ проводить у Слов'янську тренінг для офіцерів ДСНС України

ССО повідомляє про розвідку та знищення ворога спецпризначенцями в Покровську

Качка: у звіті Єврокомісії зазначено, що обмеження воєнного стану є пропорційними і не йдуть далі, ніж потрібно

Росіяни вдень атакували Покровську і Петропавлівську громади, є загиблі і постраждалі – ОВА

Україна продовжує вживати заходи для покращення освіти і витрачає на неї таку частку ВВП, як і ЄС - Пакет розширення

ГУР спільно з пілотами ЗСУ та ССО атакували НПЗ "Лукойл-Ніжегороднєфтєоргсинтез" - джерела

Україна пише "посібник" із реформування в умовах війни - Матернова

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА