Інтерфакс-Україна
18:41 14.04.2025

Київська влада просить релігійні громади обмежити проведення масових великодніх богослужінь

1 хв читати

Міська влада Києва звернулась до керівників релігійних громад із проханням обмежити проведення масових великодніх богослужінь і максимально забезпечити онлайн-трансляції з культових споруд на українських медіа та через інтернет, повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

"Також з огляду на підвищений ризик ворожих атак Департамент закликав керівників релігійних громад вжити необхідних заходів безпеки під час святкових богослужінь. Зокрема, поінформувати громаду про порядок дій у випадку повітряної тривоги та підготувати інформацію про найближчі укриття", - вказується у повідомленні.

Окремо відзначається, що на Великдень у столиці не планують змінювати час комендантської години. Вона діятиме, як завжди, з 00:00 до 05:00.

Також у Києві на час проведення у 2025 році поминальних днів організують перевезення до міських кладовищ. Детальний перелік маршрутів опублікований на Офіційному порталі Києва.

Християни західного і східного обрядів цього року святкують Великдень 20 квітня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сирський розповів начальнику Генштабу Франції, де тривають найзапекліші бої, обговорив питання підготовки пілотів Mirage

Підпільну тютюнову фабрику викрито на Полтавщині

Міністр Бідний спростовує інформацію телеграм-каналів про носіння дорогих брендових костюмів

У лікарні помер підліток, поранений внаслідок удару ворожого дрона по Рубіжному 10 листопада

Раді рекомендують ухвалити закон про відпустку для звільнених з полону військових

Екологічна громадськість закликала відновити роботу Міністерства захисту довкілля як окремої інституції

Відомо про 12 поранених через зіткнення трамваїв у Лодзі – ЗМІ

Енергокомітет Ради розгляне питання звільнення глави Міненерго Гринчук на засіданні в п’ятницю

АТБ домовився з "Укрпоштою" про безкоштовну доставку продуктів від 299 грн

Посол ЄС: Влада підтримує розслідування корупції в енергетиці, це сильний сигнал, що незалежні інституції України працюють

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА