Інтерфакс-Україна
17:49 15.04.2025

"Київтеплоенерго" якнайшвидше відремонтує трубопровід на Печерську та відновить постачання гарячої води

1 хв читати
"Київтеплоенерго" якнайшвидше відремонтує трубопровід на Печерську та відновить постачання гарячої води
Фото: Київтеплоенерго

Комунальне підприємство "Київтеплоенерго" ("КТЕ") локалізувало пошкодження тепломережі поблизу станції метро "Звіринецька", повідомила компанія вдень у вівторок.

"Сьогодні близько 15:00 на вулиці Підвисоцького в Печерському районі сталося пошкодження магістрального трубопроводу та витік теплоносія", - поінформували в "КТЕ".

Аварійно-відновлювальна бригада підприємства оперативно прибула на місце та відключила пошкоджену ділянку від тепломережі. Станом на післяобідній час витік води на проїжджу частину було припинено.

Також частково обмежено рух смугою громадського транспорту.

"Наразі розпочато підготовку до проведення ремонтних робіт, які виконають у максимально стислі терміни, щоб відновити постачання гарячої води", - зазначили в "Київтеплоенерго".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Попередньо шестеро загиблих і кілька десятків поранених під час протестів у Ірані – ЗМІ

Дві пожежі зафіксовано в Запоріжжі внаслідок атаки ворожих дронів – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 97 ворожих атак - Генштаб

Міністр оборони Словаччини заявив, що Україна не буде в НАТО і матиме проблеми з перебуванням в ЄС - ЗМІ

У аеропорту Варшави затримано українця за підозрою у намірі вчинити диверсію – ЗМІ

Україна очікує від Чехії оцінки сумісності антиукраїнських заяв спікера Палати депутатів із займаною ним посадою - ЗМІ

РФ намагається переконати США, що достатньо припинити вогонь в день виборів, повідомив Бевз

Сили оборони України завдають ударів виключно по військових цілях РФ - Генштаб про заяву Сальдо

Ворог окупував 0,72%України за 2025 рік – DeepState

Сибіга привітав Кіпр із початком головування у Раді ЄС, Францію - у G7, Швейцарію - в ОБСЄ, наголосив на продовженні співпраці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА