Інтерфакс-Україна
16:50 16.04.2025

Зеленський відзначив нагородами працівників ОПК

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський відзначив державними нагородами працівників українського оборонно-промислового комплексу.

"Вже зараз наш оборонно-промисловий комплекс виробляє більш ніж тисячу видів зброї, від снарядів для артилерії і систем артилерії до ракет та далекобійної зброї, вже більш ніж 40% всієї зброї, яка застосовується на фронті для оборони нашої держави, вироблена в Україні. І тенденція незміна Україна буде робити більше і більше, щоб гарантувати свою безпеку самостійно та разом з партнерами", - сказав Зеленський під час церемонії вручення нагород.

Президент подякував кожному, хто допомагає Україні, а також попросив присутніх вшанувати хвилиною мовчання пам'ять загиблих працівників ОПК.

Як повідомляє пресслужба президента, Зеленський вручив працівникам підприємств вітчизняного ОПК ордени "За заслуги" ІІІ ступеня, один з яких – посмертно, медаль "За працю і звитягу", а також присвоїв почесне звання "Заслужений машинобудівник України".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЧХ підтримує людей без світла та тепла

"Альфа" СБУ у 2025 році знищила засоби ППО противника на $4 млрд

В Іспанії зіткнулися два швидкісні поїзди, 21 людина загинула, Київ висловив співчуття

КМІС: Зеленський зберігає високий рівень довіри серед українців, проте нижчий, ніж у Залужного та Буданова

Сирський після виїзду на покровський напрямок: противник намагається нарощувати тиск, ЗСУ тримає стрій

Кадрові рішення в НВМК не потребують окремого погодження з Мінветеранів - держустанова

Внаслідок нічної атаки РФ на Одещину пошкоджено енергетичну та газову інфраструктуру - ОВА

Генштаб зафіксував упродовж доби 144 бойові зіткнення

Премʼєр Швеції: Нас не вдасться шантажувати. Тільки Данія і Гренландія вирішують питання щодо Данії і Гренландії

ППО знешкодило 126 із 145 безпілотників, зафіксоване влучання 13 ударних БпЛА на 12 локаціях – Повітряні сили

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА