Інтерфакс-Україна
14:28 17.04.2025

Здійснено напад на продюсера "Суспільного мовлення" Юрія Макарова

1 хв читати
Здійснено напад на продюсера "Суспільного мовлення" Юрія Макарова

У середу, 16 квітня, пізно ввечері невідомий здійснив ножовий напад на продюсера "Суспільного мовлення", відомого журналіста, Юрія Макарова, повідомляє мовник.

"16 квітня, пізно ввечері, невідомий напав на Юрія Макарова, виконавчого продюсера Суспільного мовлення і відомого журналіста, і завдав йому ножового поранення. Юрія Макарова у тяжкому стані госпіталізовано до лікарні. Станом на зараз загрози його життю немає", - ідеться у повідомленні.

За інформацією "Суспільного", відкрито кримінальне провадження за статтею тяжкі тілесні ушкодження (ч. 1 ст. 121). Поліція проводить слідчі дії.

"Закликаємо міністра внутрішніх справ України взяти розслідування під особистий контроль. Команда "Суспільного мовлення" бажає найшвидшого одужання Юрію Макарову і сподівається, що нападник буде знайдений і покараний", - наголошується в повідомленні.

Як повідомили пізніше в поліції Києва, невідомий, який скоїв замах на журналіста Макарова, втік з місця події, проте він залишив знаряддя злочину. Правоохоронці вилучили ніж та інші речові докази.

Наразі вживаються заходи щодо затримання зловмисника.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Укренерго: У понеділок у більшості регіонів запровадять погодинні відключення на 1-4 черги

Гірські рятувальники розшукали туристів, які заблукали поблизу гори Говерла

Зеленський і президент парламенту Греції обговорили шляхи досягнення миру для України, тиск Китаю і США на Росію

Сили оборони уразили базу зберігання БпЛА російського елітного підрозділу "Рубікон"

На поточному етапі війни є дві цілі: відмовитися від власних ілюзій і позбавити ілюзій ворога – Сибіга

Боєць поліції особливого призначення загинув на Куп’янському напрямку внаслідок удару ворожого дрона

Зеленський поінформував прем’єр-міністра Греції щодо ситуації на фронті

Постачання газу почнеться в січні – Зеленський про домовленості з Грецією

Україна та Греція підписали угоду щодо продажу природного газу – прем’єр

Частина Чернігівщини знову знеструмлена через ворожий удар

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА