Інтерфакс-Україна
15:25 17.04.2025

Громада Києва передала 112-й бригаді ТрО понад 1800 БпЛА

1 хв читати
Громада Києва передала 112-й бригаді ТрО понад 1800 БпЛА

Мер Києва Віталій Кличко передав від громади столиці партію допомоги 112 окремій бригаді Територіальної оборони Києва.

"Київ продовжує допомагати військовим. Бійцям 112-ї бригади Тероборони Києва передав від громади міста ще понад 1 800 БпЛА. А саме – 150 Mavic 3Е, 220 Mavic 3 PRO та 1 500 мультироторних систем різних типів, зокрема, FPV-дронів", – написав Кличко у Телеграмі.

Мер Києва також зазначив, що у лютому військовослужбовцям 112 бригади ТрО столиця передавала 150 дронів Mavic 3Е та 20 Mavic 3Т. Від початку 2025 року цій бригаді на оснащення з бюджету міста виділили 200 млн грн.

Кличко нагадав, що цього року Київрада вже спрямувала понад 5,5 млрд грн на підтримку сил оборони та безпеки.

"За ці кошти захисники купують вкрай необхідне оснащення. Ми продовжимо допомагати військовим, постійно шукаючи для цього будь-які можливості", - наголосив міський голова.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти завдали авіаудару по Слов'янську, є загиблий, троє поранених

Зеленський: Багато що може вирішитися до нового року

Сили оборони вночі завдали удару по Сизранському НПЗ в РФ і ворожих складах на ТОТ

Італія обговорює новий пакет військової допомоги Україні та готова до повоєнної місії - начальник штабу оборони

"Фурси" на Київщині та "Місто дій" на Львівщині поповнили реєстр індустріальних парків

Ожеледиця та хуртовина можуть ускладнити рух транспорту та роботу підприємств у понеділок

Глава МАГАТЕ повідомив про місцеве перемир’я для ремонту ЛЕП біля ЗАЕС

Початок останнього тижня в 2025 році буде сніжним, але не надто холодним, на дорогах ожеледиця

Друга петиція про перейменування вулиці в Києві на честь Парубія не набрала необхідних голосів

Пасажиропотік через кордон у тиждень Різдва підскочив ще на 21,9%, на кордоні досі черги – Держприкордонслужба

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА