Інтерфакс-Україна
17:46 17.04.2025

Клименко взяв на особистий контроль розслідування нападу на продюсера "Суспільного мовлення" Макарова

1 хв читати
Клименко взяв на особистий контроль розслідування нападу на продюсера "Суспільного мовлення" Макарова

Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко заслухав доповідь керівництва Національної поліції про хід розслідування нападу на журналіста в Києві.

"Тривають слідчі дії, призначені експертизи, встановлюємо особу нападника та ймовірні мотиви скоєного. (…) Особисто контролюю процес розкриття та розслідування цього зухвалого злочину", - написав Клименко в телеграм-каналі.

Він зазначив, що потерпілий вже дав перші покази поліцейським.

"Якщо комусь відома інформація щодо цього нападу, прохання повідомити поліцію Києва за номером 067 406 27 88 або ж на 102", - закликав міністр.

Як повідомлялося, 16 квітня пізно ввечері невідомий здійснив ножовий напад на продюсера "Суспільного мовлення" Юрія Макарова. Його було госпіталізовано у тяжкому стані. Невідомий, який скоїв замах на журналіста Макарова, втік з місця події, проте він залишив знаряддя злочину. Правоохоронці вилучили ніж та інші речові докази.

Відкрито кримінальне провадження за статтею тяжкі тілесні ушкодження (ч. 1 ст. 121).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Келлог: питання нерозширення НАТО, включно з Україною, є предметом обговорення і занепокоєння Росії

Фон дер Ляєн: Європа має стати незалежною, збільшити оборонні витрати і прийняти Україну до ЄС

Внаслідок масованого удару російських БпЛА по Харкову постраждала співробітниця КП - Терехов

Внаслідок атаки дронів по селу Василів Хутір на Харківщині поранено 8 осіб, серед них дві дитини - Синєгубов

Масований удар ворожих БпЛА по території КП у Харкові спровокував пожежу, без постраждалих – мер

Окупанти вдарили по Слобідському району Харкова, наслідки уточнюються

Харків під атакою ворожих БпЛА — мер

Келлог: Відсутність російського меморандуму ставить під загрозу переговори щодо припинення вогню в Україні

На Покровському напрямку було знешкоджено 341 окупанта - Генштаб

Федеральний апеляційний суд США тимчасово розблокував мита Трампа – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА