Інтерфакс-Україна
18:55 17.04.2025

Екскомандира 155 ОМБР Рюмшина залишили під вартою, зменшивши розмір застави, – ЗМІ

1 хв читати
Екскомандира 155 ОМБР Рюмшина залишили під вартою, зменшивши розмір застави, – ЗМІ

Печерський районний суд Києва продовжив запобіжний захід екскомандиру 155-ї бригади "Анна Київська" Дмитру Рюмшину у вигляді тримання під вартою до 15 червня із можливістю застави у 31 млн грн, повідомляє "Суспільне" в Телеграм у четвер.

Як повідомлялося, на засіданні 6 лютого суд відмовився відпускати Рюмшина на поруки і зменшив суму застави з 90 млн грн до 50 млн грн.

Державне бюро розслідувань затримало колишнього командира 155 ОМБР імені Анни Київської, за якого факти самовільного залишення частини (СЗЧ) в бригаді набули масового характеру. За інформацією Бюро, командир також умисно не виконував інших дій, покладених на нього службовими обов'язками. Встановлено, що протягом минулого року полковнику було відомо про СЗЧ у його бригаді.

ОСТАННЄ

Трамп оголосив про намір запровадження санкцій проти Росії за підсумками 10-денного строку

PGZ хоче розширити співпрацю з Україною, зокрема говорять про виробництво стволів для САУ Krab

Комітет Сенату США підтримав виділення $1 млрд для України у проєкті оборонного бюджету - ЗМІ

МЗС України відреагувало на повідомлення про підтримку Нікарагуа окупаційної політики РФ

"Укрзалізниця" після критики скоротила число внутрішніх поїздів з верифікацію через "Дія.Підпис" з 5 до 3

Україна ініціювала екстренне засідання Радбезу ООН через атаку РФ - Сибіга

Верховна Рада ухвалила закон про обов’язкові 15 днів щорічної відпустки для військовослужбовців

АМКУ оштрафував двох найбільших фармдистриб’юторів на 4,8 млрд грн

Посли G7 в Україні вітають відновлення незалежності НАБУ і САП

Кількість загиблих у Києві зросла до 16 осіб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА