Інтерфакс-Україна
18:59 17.04.2025

Вітчизняний оборонний сектор завантажений на 60% спроможностей - Зеленський

1 хв читати
Вітчизняний оборонний сектор завантажений на 60% спроможностей - Зеленський

Сьогодні вітчизняний оборонний сектор завантажений на 60% спроможностей, немає фінансування на 40%, повідомив президент України Володимир Зеленський.

"Наш вітчизняний сектор сьогодні завантажений на 60% наших спроможностей, тільки на 60%. 40% - сьогодні немає на них фінансування. Це не значить що було 100, було 10%. Сьогодні ми дійсно дуже сильно розширилися і це дуже сильно допомогло українській обороноздатності, якщо би ми знайшли додаткове фінансування на всі 100% наших можливостей щодо виробництва", - сказав Зеленський журналістам під час брифінгу у четвер.

Водночас він зауважив, що Україна немає великого дефіциту по артилерії. "Ми дуже правильно розподіляємо: ми почали виробляти самі непогано, русскі бігають по потолку, як то кажуть тому що вони б'ють по наших зараз заводах і не просто так", - додав президент.

Він наголосив, що Україна системно працює над тим, щоб зменшити дефіцит артилерії.

ОСТАННЄ

На сайті Мін’юсту запрацювала Система збору даних про виконання судових рішень

В Україні в найближчі дні без опадів, але в суботу суттєво похолоднішає

Європейські лідери радять Зеленському бути "дуже обережним" найближчими днями – ЗМІ

Мирна угода має базуватися на повній повазі до суверенітету та територіальної цілісності України – президент Кіпру

Головування Кіпру в ЄС може стати історичним з точки зору відкриття кластерів для України – Зеленський

Омбудсман: Важливо, щоб партнери враховували злочини РФ проти українських дітей

Компенсація прифронтовим фермам повноцінно запрацює тільки зі страхуванням і ринком без контрафакту - ВАР

Рада створила ТСК для розслідування незаконної забудови, що призвела до порушення права на житло військовим

Кабмін змінив правила підтримки рибгоспів на деокупованих территоріях

Умєров та Гнатов зустрінуться з американською стороною у Флориді в четвер – член делегації України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА