Інтерфакс-Україна
20:20 17.04.2025

У Миколаєві зафіксовано приліт реактивного БпЛА невідомого типу

1 хв читати
У Миколаєві зафіксовано приліт реактивного БпЛА невідомого типу

В Миколаєві зафіксовано приліт реактивного безпілотника невідомого типу, на місці прильоту виникла пожежа, попередньо – без постраждалих, повідомив очільник обласної військової адміністрації Віталій Кім.

"Миколаїв. Приліт реактивного БпЛА невідомого типу. Попередньо без постраждалих. На місці пожежа, служби ліквідовують", - написав він у телеграмі у четвер.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Точицький про заяви щодо тиску на "Софію Київську": я цього тиску не відчуваю

Основними сферами інтересу румунських компаній в Україні є будівельна галузь, ІТ-сектор та архітектура - CCBRU

Мін’юст скасував продаж нерухомого майна промгрупи "Юнігран" через санкції – юрфірма

ССО ЗСУ уразили важливий об’єкт російського ВПК – Генштаб ЗСУ

У МЗС України відповіли на слова радника Путіна про нібито все ще існування СРСР: Досить радянсько-ностальгічної нісенітиці

Президент України присвоїв звання Героя України Євгену Шаблу

Кілька десятків військовослужбовців і поліцейських заарештовано в Туреччині за звинуваченням у причетності до організації Гюлена

Масштабний обмін військовополоненими між Україною та РФ ще не завершено - джерела

Уряд доповнив перелік корисних копалин загальнодержавного значення газом щільних порід

В Одесі чутно було два вибухи, сильна задимленість в районі порту - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА