Інтерфакс-Україна
09:19 18.04.2025

Мелоні: Трамп погодився на офіційний візит до Риму та допускає зустріч з представниками Європейського Союзу

2 хв читати
Мелоні: Трамп погодився на офіційний візит до Риму та допускає зустріч з представниками Європейського Союзу
Фото: https://www.facebook.com/giorgiameloni.paginaufficiale/

Президент США Дональд Трамп погодився на офіційний візит до Риму та розгляне можливість зустрічі з представниками Європейського Союзу під час перебування там, заявила прем’єр-міністр Італії Джорджія Мелоні в четвер в Овальному кабінеті.

"Я хочу подякувати президенту Трампу за те, що він прийняв запрошення відвідати Рим з офіційним візитом найближчим часом і розглянути можливість у цьому випадку зустрітися також з Європою", — наводить агентство Reuters висловлювання Мелоні, яка виступала поруч із президентом США.

Зазначається, що поїздка Мелоні до США відбулася на тлі суперечки щодо тарифів між Вашингтоном і Брюсселем і була розцінена як спроба сприяти діалогу та посилити добрі стосунки між двома лідерами після рішення США призупинити більшість мит на 90 днів.

Як повідомлялося, перед візитом до США італійська премʼєрка спілкувалася із головою Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн, яка досі не зустрічалася з Трампом, що означає, що їй доводиться покладатися на інших для просування інтересів ЄС.

Мелоні балансує на межі між своєю ідеологічною близькістю до президента США і зв'язками з європейськими союзниками, які критикують підвищення Трампом тарифів і його рішення виключити ЄС з переговорів з Росією щодо припинення війни в Україні.

Мелоні раніше висловлювала переконання, що європейські держави, які зазнали впливу тарифів США, мають домагатись їхнього скасування шляхом переговорів, а не запроваджувати тарифи у відповідь.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада прийняла закон про Єдину інформаційну систему соціальної сфери

Міноборони Польщі: Україна зробила епохальний стрибок у розвитку дронів, ми хочемо скористатися цими знаннями

Мир має бути прийнятним для української держави та потребує сили - міністр оборони Польщі

Мін’юст спростовує інформацію про нібито витік даних українців під час тестування е-Нотаріату

Лінія безпеки Польщі проходить на лінії фронту в Україні - міністр оборони

Окупанти завдали авіаудару по Костянтинівці, загинули 5 цивільних

Суд обрав запобіжний захід екснардепу Новинському, який переховується за кордоном

ГУР спростувало інформацію про конфлікт з Офісом президента

Понад 170 кв. км і 9 населених пунктів звільнені з початку Добропільського контрнаступу - Зеленський

Унікальна дерев'яна синагога переїде з Берегівського району до Закарпатського музею в Ужгороді

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА