Інтерфакс-Україна
10:27 18.04.2025

Офіс корпорації "АТБ" у Дніпрі пошкоджено ракетним обстрілом

1 хв читати

Ракетним обстрілом Дніпра у п’ятницю пошкоджено офіс корпорації "АТБ", повідомив член ради директорів корпорації "АТБ" Борис Марков.

"Черговий ранковий ракетний обстріл міста країною збоченців та терористів...Нажаль, від вибухової хвилі дуже сильно пошкоджено наш новий офіс. На щастя ніхто не постраждав!" - повідомив Марков у Facebook.

Він підкреслив, що компанії не вперше долати такі виклики.

"Відбудуємо, полагодимо та продовжимо працювати. Станемо ще міцніше, ще наполегливіше та ще зліше на наших ворогів. Величезні слова вдячності силам ППО Дніпра та усім оборонцям за захист нашого неба! Якби не їх надвідважна та надмужня робота наслідки були б геть інші", - зазначив Марков.

Корпорація "АТБ" - об’єднання великих українських підприємств, що здійснюють діяльність у роздрібній торгівлі, управлінні активами, виробництві та продажу продуктів харчування, наданні послуг у сфері спорту та відпочинку. На її підприємствах працює понад 70 тис. осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Парламент Нідерландів визнав депортацію кримських татар 1944 року геноцидом

Указ про призначення Кравченка генпрокурором опублікований на сайті президента

У неділю подощить у північних і центральних областях України, у понеділок – без опадів, потеплішає

Захисники розбили ворожу техніку, ліквідували 50 окупантів на костянтинівському напрямку

Порошенки передають ще 100 квадроциклів фронту

Росія примусово вербує громадян Центральної Азії для війни проти України - ГУР

Минулої доби росіяни поранили сім осіб на Херсонщині і трьох – на Донеччині

Повітряні сили: Росіяни атакували 280-ма засобами повітряного нападу, основний напрямок удару - Кременчук

Повідомлення про звільнення отримали понад 600 співробітників "Голосу Америки" - ЗМІ

На Прикарпатті знайдено 5-річного хлопчика, якого шукали понад 3 доби - ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА