Інтерфакс-Україна
10:47 18.04.2025

Зеленський про обстріли: саме так Росія почала Страсну п'ятницю - знущаннями над людьми

1 хв читати
Зеленський про обстріли: саме так Росія почала Страсну п'ятницю - знущаннями над людьми
Фото: https://t.me/V_Zelenskiy_official/13893?single

Росія почала цю Страсну п'ятницю зі знущань над людьми і українськими містами, відреагував президент України Володимир Зеленський на російські обстріли.

"Саме так Росія почала цю Страсну п’ятницю – балістикою, крилатими ракетами, "шахедами" – знущаннями над нашими людьми та містами", - написав Зеленський у телеграм-каналі у п'ятницю.

Він нагадав про ракетний удар по Харкову. "Пошкоджені десятки звичайних будинків, підприємство, машини. Близько 70 людей постраждали, серед них п’ятеро дітей, наймолодшій, Валерії, 2 роки всього. Всі поранені отримали необхідну допомогу. На жаль, одна людина загинула", - додав президент.

Окрім того, російські ударні дрони обстріляли Суми, одна з мішеней - підприємство виробництва хліба. В результаті удара одна людина загинула.

Також були російські удари по Дніпровщині, Київщині, Миколаївщині, Донеччині.

"Наші рятувальники, медики, інші екстрені й спеціальні служби – всі реагують, усі допомагають. Дякую кожному й кожній, хто рятує людей і відновлює умови для життя в містах і селах України", - написав Зеленський.

Він також подякував кожному з партнерів, хто допомагає захищати Україну. "Кожен оборонний пакет має значення, всі системи ППО, достатня кількість ракет для ППО – все це дійсно допомагає", - наголосив президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Оголошене відкриття Лувра після пограбування так і не відбулося - ЗМІ

Словаччина організує присвячену Україні конференцію для створення платформи зі зміцнення співпраці

Співробітники СБУ провели обшуки у родичів детектива НАБУ, який розслідував зловживання в енергетиці, заявляють в Бюро

Зеленський вніс в Раду законопроєкти про продовження воєнного стану та мобілізації в Україні ще на 3 місяці

Лувр відкрився після пограбування

В Голосіївському районі Києва вибухнув автомобіль, постраждалих немає

Повідомлено про підозру митрополиту РПЦ, який виправдовував агресію проти України

Петиція про заборону використання російськомовних назв торгових марок не набрала необхідних для розгляду голосів

Глава МЗС Франції розраховує, що Україна скоро отримає кошти за рахунок "репараційного кредиту" від ЄС

У випадку тиску лише на Україну ніхто не вийде переможцем – Зеленський про перемовини в Будапешті

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА