Інтерфакс-Україна
07:01 19.04.2025

Заможні американці масово відкривають рахунки у Швейцарії через побоювання щодо США — ЗМІ

1 хв читати

Все більше заможних американців відкривають рахунки у швейцарських банках, прагнучи диверсифікувати свої портфелі та зменшити залежність від долара США, повідомляє NBC News опираючись на інвесторів та представників банків.

За словами генерального директора фінансової компанії Alpen Partners International П’єра Габріса, такі тенденції спостерігаються хвилями: "Коли колишній президент Барак Обама був обраний, ми побачили велику хвилю. Потім Covid був іншою хвилею. Зараз тарифи викликають нову хвилю", — зазначив він у повідомленні.

Клієнтів приваблює нейтральна політика Швейцарії, її стабільна економіка, сильна валюта та надійна правова система.

Частина інвесторів побоюється зниження верховенства права у США, інші відкривають рахунки для купівлі золота або нерухомості в Європі.

Відкриття рахунків регулюється американськими законами про розкриття інформації та супроводжується податковою звітністю.

Банк Pictet повідомив про "значне стікання" запитів у своєму підрозділі Pictet North America Advisors, зареєстрованому у SEC: "Багато американців розуміють, що 100% їхнього портфеля в доларах США, тому вони думають "Можливо, мені слід диверсифікувати" Це план Б", — додав Габріс.

Джерело: https://www.cnbc.com/2025/04/18/rich-americans-opening-swiss-bank-accounts.html

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Понад 600 ветеранів та членів їх сімей взяли участь у фестивалі Superhumans Reunion’25

На "Книжковому Арсеналі" вилучили 74 газові балончики, 12 боєприпасів та вогнепальну зброю – УДО

Через ворожі удари по Куп’янську та Вовчанських Хуторах загинула жінка, постраждали три мирних жителі

Кількість постраждалих внаслідок ворожих авіаударів по передмістю Харкова зросла до семи

Сирський провів підсумкову нараду за результатами діяльності ЗСУ у травні

Окупаційна влада залучає проукраїнських підлітків до примусової праці – ЦПД

Внаслідок ворожих авіаударів по передмістю Харкова постраждали три мирних жителі

Видавництво КСД знищить наклад книги Софі Ларк і розторгне договір на всі 6 книг серії через романтизацію РФ

У найближчі дві доби на заході та півдні України короткочасні дощі

УКК присоединился к акциям Всемирного дня без табака

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА