Інтерфакс-Україна
08:26 19.04.2025

Сирський привітав військовослужбовців Військової служби правопорядку з професійним святом

1 хв читати
Сирський привітав військовослужбовців Військової служби правопорядку з професійним святом
Фото: https://www.facebook.com/CinCAFofUkraine

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський привітав військовослужбовців Військової служби правопорядку (ВСП) із професійним святом.

"На ваших плечах лежить непроста, але важлива місія – забезпечення правопорядку і військової дисципліни серед військовослужбовців Збройних Сил, запобігання кримінальним та іншим правопорушенням у Збройних Силах України, їх припинення, захист життя, здоров’я, прав і законних інтересів військовослужбовців", – зазначив головнокомандувач у вітальному зверненні, оприлюдненому у суботу в Фейсбук.

Сирський подякував військовослужбовцям ВСП за вірну службу українському народові й державі, підкресливши, що сотні воїнів цієї служби беруть безпосередню участь у бойових діях, виконуючи протидиверсійні та інші складні завдання.

"Схиляю голову перед пам’яттю полеглих воїнів ВСП, які віддали життя в боротьбі за незалежність і волю України. Їхня справа живе та буде доведена до перемоги", – наголосив він.

Головнокомандувач побажав військовослужбовцям ВСП витримки, сили духу, справедливості та Перемоги.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міська влада просить харків'ян обмежити пересування транспортом через негоду

Німеччина пропонує місію НАТО для захисту Гренландії на тлі напруженості через заяви США - ЗМІ

У Києві внаслідок пожежі в багатоповерхівці загинули дві людини, дев’ять мешканців евакуйовано - ДСНС

Голова Київської ОВА закликав жителів області не блокувати дороги через відсутність електропостачання

В Києві цілодобово продовжуються відновлювальні роботи на зруйнованих інфраструктурних об’єктах – Кличко

Сили оборони уразили бурові установки в Каспійському морі та підрозділ ППО противника – Генштаб ЗСУ

На Буковині порушник травмував прикордонника під час спроби прориву кордону

УЧХ допомагав деблокувати авто зі снігових пасток на Житомирщині

Голова освітнього комітету допускає позбавлення права на відстрочку чоловіків віком 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

У Рамзана Кадирова відмовили нирки, у Кремлі обговорюють кандидатів на нового ватажка Чечні – джерело в ГУР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА