Інтерфакс-Україна
21:53 19.04.2025

Єрмак: Нам потрібна безумовна тиша, важливо продовжити припинення вогню і після 20 квітня

1 хв читати
Єрмак: Нам потрібна безумовна тиша, важливо продовжити припинення вогню і після 20 квітня

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що Україні потрібна безумовна тиша, тому вона відповідатиме тишею на тишу, припиненням вогню на припинення вогню.

"Нам потрібна безумовна тиша. Україна буде відповідати тишею на тишу, припиненням вогню на припинення вогню. Важливо, якщо справді вогонь буде припинений зараз, продовжити це і після 20 квітня", - написав він в телеграмі.

Єрмак закликав Росію припинити вогонь назавжди" та припинити війну.

"Ми готові до всього, армія також. Наразі росія не припинила вогонь повністю, як обіцяла", - зазначив він.

Керівник ОП нагадав, що ще 11 березня є пропозиція США, з якою погодилась Україна, про безумовне припинення вогню, проте, за його словами, Росія відмовлялась від неї, здійснювала удари по цивільних, вбивала людей та дітей.

Як повідомлялося, росЗМІ повідомляють у суботу, що Володимир Путін оголосив великоднє перемир'я: російська армія, нібито, зупиняє всі бойові дії з 18:00 19 квітня до 00:00 21 квітня.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Командувач Сухопутних військ ЗСУ обговорив зі своїм французьким колегою співпрацю у сферах підготовки та обміну досвідом

Єврокомісія засудила рішення США про візові санкції проти п'яти європейських громадян

Сили оборони уразили завод синтетичного каучуку, місце зберігання БЕК та інші об’єкти окупантів – Генштаб ЗСУ

Київ передав військовим на фронт майже 70 тис дронів та 350 систем РЕБ за рік – мер

На Київщині у приватному будинку знайшли 51 загиблого кота, 39 вдалось врятувати - прокуратура

Рота вбитими та 9 полонених окупантів - результат роботи 57 ОМПБр у Вовчанському районі

У Чернігові запрацював центр з новітньою системою відеоспостереження

Військові США і Канади розпочали відстежувати різдвяну навколосвітню подорож Санта-Клауса

Літаки F-16 знищили переважну більшість з російських ракет, випущених вночі по Україні, – Шмигаль

Мінрозвитку оголосило про обовʼязкову евакуацію дітей з 19 населених пунктів Донеччини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА