Інтерфакс-Україна
23:47 19.04.2025

За роки війни знищено 640 церков та вбито й закатовано 67 українських священників - Зеленський

1 хв читати

За роки повномасштабної війни 640 християнських церков знищені та 67 українських священників, пасторів та монахів вбиті або закатовані російськими окупантами, заявив президент України Володимир Зеленський.

"Російська армія – одна з найбільших загроз християнським церквам та вірянам. За роки повномасштабної війни 67 українських священників, пасторів та монахів були вбиті або закатовані російськими окупантами. Шістсот сорок релігійних об’єктів було знищено, більшість із них християнські", - сказано в його телеграмі.

За його словами, для мільйонів українців Великдень – одне з найбільших свят. "І мільйони українців ітимуть до церков. Багато хто, на жаль, до зруйнованих чи пошкоджених церков", - сказано в повідомленні.

Президент обіцяє відбудувати їх (церкви і храми – ІФ-У) усі.

"Так само, як ми звільняємо з російського полону священників і пасторів, так само, як ми робимо все, щоб захистити українські міста і села й життя людей у них, ми повертаємо можливість вірити – вірити, що зло та руїни не переможуть. Дякую всім, хто допомагає", - зазначив Зеленський.

Джерело: https://t.me/V_Zelenskiy_official/13917

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 148 ворожих атак - Генштаб

Двоє мирних мешканців постраждали внаслідок ворожих ударів у Харківській області - прокуратура

Винищувачі НАТО Typhoon готові знищити російські БпЛА в разі потреби - Гілі

Христя Фріланд стане спеціальним представником Канади з питань відбудови України

На острові Хортиця вирує масштабна пожежа – ДСНС

Зеленський доручив уряду максимально повно виконувати всі соціальні зобов’язання держави

Зеленський: Відчувається, що українська промисловість набирає обертів

Адміністрація Трампа схвалила першу партію зброї для України, оплачену союзниками за механізмом PURL

Міноборони Польщі: Відповідальність за провокацію з БпЛА та її наслідки несе Росія

Міжнародна робоча група щодо санкцій проти РФ представила робочий документ про обмеження, щоб РФ погодилася на припинення вогню

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА